מחסן ציוד רפואי

מנהל: מר אפי שמש

תאור כללי
 
המחסן לציוד רפואי מנפק את הציוד השוטף למחלקות האשפוז וליחידות הרפואיות.

המחסן עומד ברף השרות הבסיסי שהינו – אספקת ציוד בזמן ואבטחת זמינות האספקה תוך כדי אמון הדדי וכבוד הדדי.המחסן עומד בציפיות למתן שירות איכותי וללא ערכים פגומים ומופחתים תוך כדי הקשבה ותוך כדי מתן פתרונות לבעיות שעולות בשיתוף פעולה ויחסי גומלין עם המחלקות.

לפני מספר שנים הוטמעה מערכת המיני – מקס של חברת "שראל" בבית החולים. בהפעלת המערכת יתרונות רבים מעבר לביטולה של הבירוקרטיה מאידך נדרשת אחריות רבה מצד עובדי המחסן.חשיבותה של מערכת המיני – מקס בכך שהיא יוצרת שקט תעשייתי ונותנת למחסן לספק את צרכי המחלקות בזמן.

בימים אלו הוכנסה מערכת חדשה בציוד רפואי המערכת הינה של חברת תפנית. משודרגת ומתקדמת יותר עם יכולות רבות מה שחסר היה במערכת מיעד. אין ספק שמערכת חדשה זו תורמת רבות להתייעלות המחסן הן מבחינת רכש, ניפוק ועמידה נכונה ונבונה מול מחלקות בית החולים.

מבחינת פריטים המחסן מחולק לשלושה עיקרים – מחסן כללי שכולל בתוכו את כל הפריטים המתכלים כולל פריטי חבישה. מחסן שעת חרום המאגד בתוכו את הציוד שנמסר לביה"ח ע"י האגף לשעת חרום ומחסן מכשור רפואי שכולל בתוכו את כל המכשור שנרכש עבור ביה"ח.

עובדי המחסן עובדים באווירה נעימה ותוך שיתוף פעולה מלא כדי לספק את צרכי המחלקות והיחידות הרפואיות.

המחסן כולל מספר אגפים: מחסן רפואי כללי – 1000 פריטים, מחסן חבישה – 75 פריטים, מחסן שע"ח – 140 פריטים. הניפוק מבוצע הן ע"י ניפוק בדלפק והן בדחיפה.


תחומי פעילות

  1. ביצוע רכש (ציוד מתכלה ומכשור).
  2. קבלת ציוד.
  3. ניפוק ציוד.
  4. ספירות מלאי (שנתיות ומדגמיות).
  5. הוצאה לבלאי.

 


צוות המחסן
מנהל מחסן - מר אפי שמש
מחסנאי אחראי - מר חיים אלקובי
מחסנאי - מר אלי קרמר
גב' מירה משה


חזור לראש העמוד

חזור לראש העמוד