עובדים מצטיינים

בטקס מצומצם הוענקו תעודות הוקרה על מצוינות אישית לעובדים המצטיינים של המרכז הרפואי פדה-פוריה לשנת 2019 .

חברי הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה יחד עם העובדים המצטיינים ומנהליהם הגיעו לטקס הוקרה לעובדים המצטיינים לשנת 2019. בשל מגבלות הקורונה התקיים הטקס, במתכונת מצומצמת ושודר באמצעות הזום.

את הטקס  שהתקיים ביום רביעי 30.12.20 פתח שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי וציין כי מתוך 1,500 עובדי המרכז הרפואי, נבחרו 135 עובדים מצטיינים ומתוכם נבחרו 5 עובדים מצטיינים אשר הומלצו כמצטייני משרד הבריאות: ד"ר יורי פרליץ – מנהל היחידה להריון בסיכון,  ד"ר בת שבע צדוק – סגנית מנהל המחלקה לרפואה דחופה, מיכאל גורגה ראש צוות גזים במחלקת תחזוקה, מיכל צח  – אחות ביחידה לטיפול נמרץ לב,  אלה זריהן, טכנאית מכשור רפואי  . מיכאל גורגה  וד"ר פרליץ  אף הומלצו ע"י הועדה לאות  נציב שרות המדינה.

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי ברך ואמר, "השנה האחרונה היתה מורכבת ומאתגרת לכל עובדי מערכת הבריאות, אנו מודים ומוקירים את כל העובדים על ההתגייסות יוצאת הדופן למאבק במגיפת הקורונה. כל אחד ואחת מעובדי המרכז הרפואי  ראויים לתואר 'עובד מצטיין'. אנחנו בעיצומו של הגל השלישי ומתמודדים במקצועיות ובמסירות עם העומס הגדל ומספר חולים הכי גבוה שהיה לנו מאז פרצה המגיפה. אני רוצה להודות לכם בשם ההנהלה והקהילה שלנו על התקופה הזו בה אתם עושים עבודת קודש להצלת חיי אדם מדי יום ביומו, עם כל הקשיים שכרוכים בכך . אני מחזק את ידכם ומקווה שנוכל לנצח את המגפה הזאת בקרוב".

מלכה אמר מדמון , מנהלת הסיעוד הוסיפה, "בכם המצטיינים יש את הניצוץ המיוחד שמאיר מוביל ומראה את הדרך לכולנו. יישר כח ".

שמעון סבח ברך את כל המצטיינים, והודה לנציגי ועדי העובדים אשר היו שותפים לתהליך הבחירה "השנה הזו המחישה לנו יותר מכל כמה התברכנו  בעובדים מסורים. עובדי המרכז הרפואי הפגינו בחודשים הארוכים של המאבק בקורונה נחישות, ערבות הדדית ומקצועיות לצד מצוינות ויחס אישי למטופלים".