חיסון נגד קורונה אינו פוגע בפוריות

אין קשר בין חיסון נגד קורונה לפגיעה בפוריות ! פרופ' בן עמי, מנהל האגף לאם ולילוד במרכז הרפואי פדה-פוריה , יוצא נגד כל המידע המוטעה אשר מופץ ברשתות החברתיות .

פרופ' משה בן עמי, מנהל האגף לאם וליילוד במרכז הרפואי פדה-פוריה , מבקש להזים מידע שגוי, ומטעה!  שהופץ לאחרונה  במדיה החברתית, " אני מדגיש ואומר אין כל קשר אמיתי, מוכח, בין חיסון נגד קורונה לפגיעה בפוריות או עקרות. החיסון לא פוגע בשחלות של האשה, לא פוגע בייצור זרע, או בהשרשה של הריון ולא מגדיל את הסיכון להפלה..."

בניסיון לברר את מקור השמועות פרופ' בן עמי חיפש ומצא את המקור למידע המוטעה "חשוב לי להבהיר, מקור המידע המטעה הזה הוא ברופא מאירופה שהוא מתנגד חיסונים ידוע . לטענתו, הנוגדנים שנוצרים בחיסון תוקפים  גם את החלבון שנוצר בין השליה לרחם שהוא חלבון דומה.  ואז, לטענתו, יגרם מצב שבו העובר לא ישתרש או שתהיה הפלה. מידע זה לא נכון ומטעה!  הנוגדנים שנוצרים בגוף מקודדים לחלבון מסוים ואינם תוקפים חלבונים אחרים... אם החיסון היה גורם להפלות בוודאי ובוודאי שהמחלה- הקורונה היתה גורמת להפלות. אלא שאנחנו יודעים היום, אחרי שנה של ניסיון, שמחלת הקורונה לא גרמה למצב של עלייה במספר ההפלות. אם המחלה עצמה לא גורמת לאי פוריות או הפלות אז בוודאי שהחיסון לא גורם לכך! אין ירידה בפריון או עליה בפניות למרפאות פריון".

פרופ' בן עמי מסכם בהמלצה , "הדבר היחיד שצריך לחשוש ממנו זו המגיפה והדרך היעילה ביותר להתמודד עם הקורונה היא רק באמצעות החיסון! אני התחסנתי ואני ממליץ לכם להתחסן".