נפתחו מסגרות חינוכיות לילדי העובדים

הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה בשיתוף עם עירית טבריה וכפר נהר הירדן פתחו מסגרות חינוכיות ל 60 ילדים של עובדי המרכז הרפואי.

הנהלת המרכז הרפואי נערכה לסייע לעובדים גם בימי הסגר השלישי. בשיתוף פעולה עם עירית טבריה וכפר נהר הירדן .   ביום שני  11.1.21 נפתחו בטבריה ארבע מסגרות חינוכיות שבכל אחד יהיו עד שמונה ילדים, סה"כ 20 ילדים . ובכפר נהר הירדן יפעלו שבע קבוצות, סה"כ 40 ילדים.

לדברי שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי, מחלקת משאבי אנוש (אולגה גולובקין ויערה חליף )ריכזה את רשימת ילדי העובדים בגילאי 3-9  והגיעו לכ- 60 ילדים . "בשל הסגר  העובדים שילדיהם כרגע ללא מסגרת, זקוקים למענה שיקל את  העומס הרב המוטל על כתפיהם בתקופה המאתגרת הזו. המשימה שלנו היא לתת להם את השקט הנפשי הנחוץ כדי שיוכלו להמשיך ולבצע במסירות ובמקצועיות את עבודתם החשובה כל כך".

יובל חלמיש , מנכ"ל כפר נהר הירדן שפנה למנהל המרכז הרפואי ד"ר און והציע להפעיל מסגרת לילדים בכפר נהר הירדן אמר , "פתחנו מסגרת חינוכית  לילדים על מנת להקל על עובדי בית החולים שעסוקים מאוד בימים אלה. מדריכי שנת השרות והשירות הלאומי של הכפר בליווי מתנדבי הכפר ומחלקת הדרכה מלווים את הילדים במגוון פעילויות מהנות  במתקני הכפר השונים, הכל  תוך הקפדה על כללי ההתנהגות בתקופת הקורונה והתו הסגול. אנו שמחים לשתף פעולה, להתגייס ולסייע לעובדי המרכז הרפואי בתקופה קשה זו".

אולגה גולובקין מנהלת מחלקת משאבי אנוש הדגישה  כי הפעילות תתבצע על פי ההנחיות הקפדניות של משרד הבריאות, בקבוצות קטנות שכוללות עד שמונה ילדים בקבוצה. ההורים יביאו  את הילדים ב7:30 בבוקר ויאספו אותם בסוף היום בשעה 16:00 .

ד"ר און, מנהל המרכז הרפואי , סיכם, "אנחנו בעיצומו של הגל השלישי ומתמודדים עם שיא במספר חולי הקורונה המאושפזים בשלוש מחלקות. העומס הוא כבד וההתמודדות קשה ומורכבת. אנו מלאי הערכה ותודה לכפר נהר הירדן ולעירית טבריה שהתגייסו לסייע לנו ולעובדים שלנו כדי שנוכל להמשיך ולעמוד בחזית המאבק בנגיף הקורונה".