אספו פחיות כדי לתרום לילדים החולים

הילדות ניר ורוני אספו 1,800 פחיות ובקבוקים למיחזור בכדי לתרום משחקים וצעצועים לארון המתנות במחלקת הילדים של המרכז הרפואי פדה-פוריה.

מחווה מרגשת כזו לא ראו במחלקת הילדים של המרכז הרפואי פדה-פוריה הרבה זמן.
ניר לינדר (10.5) ורוני קוטלרוב (10) ממושב מעלה גמלא שברמת הגולן, בילו את החופש הגדול באיסוף בקבוקים למיחזור . בעבודה מאומצת, הן אספו 1,800 בקבוקים ופחיות למיחזור! עם  התמורה שקיבלו בסך 540 ₪, הן רכשו מגוון של צעצועים ומשחקים. "היה לנו רעיון, רצינו לשמח את הילדים שיהיה להם טוב" סיפרה רוני. וניר מוסיפה, "במשך חודש וחצי אספנו בקבוקים למיחזור. האימהות שלנו עזרו לנו וכשהגענו עם הכסף שקיבלנו מהמיחזור , בעל החנות הפיראט האדום, התלהב מהיוזמה שלנו ועשה לנו הנחה מיוחדת.

וכך עם שקיות עמוסות במשחקים הגיעו שתי הילדות הנרגשות למחלקת הילדים, כדי לתרום את המשחקים לארון המתנות . ד"ר סעיד אבו זיד, מנהל מחלקת הילדים אשר קיבל את פניהן אמר, "זה מאד מרגש אותנו, היוזמה המיוחדת שלכן והמאמץ האדיר שהשקעתן בכדי לשמח את הילדים החולים. אנחנו מאד מעריכים את התרומה שלכן ". וניר סיפרה,  "בלילה לפני שהגענו למחלקת ילדים לא הצלחנו לישון מרוב התרגשות, ממש שמחנו כשהבנו שנשמח ילדים חולים" .


"ארון המתנות של יאיר" הוקם ומופעל הודות לתרומות של מירב הולנדר, מאז 2015.  המיזם הייחודי מאפשר לכל ילד שמתאשפז במחלקה להגיע לארון המתנות ולבחור לעצמו מתנה.