יום האחות במרכז הרפואי פדה-פוריה

במרכז הרפואי פדה פוריה חגגו את יום האחות הבינלאומי, לכבוד 520 אחיות ואחים הנמנים על סקטור הסיעוד במרכז הרפואי.

במרכז הרפואי פדה-פוריה  ציינו ביום חמישי,  14.5, את יום האחות הבינלאומי בשלל פעילויות. השנה מדובר באירוע מיוחד, זאת בשל העובדה ששנת 2020 נקבעה כ"שנת האחות", לציון 200 שנה להולדתה של האחות הראשונה, פלורנס נייטינגל.

כבר בשעות הבוקר המוקדמות נערכה קבלת פנים חגיגית עם מוזיקה, ובלונים. את האחים והאחיות קיבלו בשער הכניסה למרכז הרפואי צוות הנהלת הסיעוד והאחיות האחראיות שהעניקו לבאים מארז נשיקות מרנג מתוק עם ברכה לבבית. בהמשך ביקרה מנהלת הסיעוד מלכה אמר מדמון יחד עם צוות הנהלת הסיעוד בכל המחלקות והעניקה מארז פינוק שכלל ספלים ועליהם עם ביטויים הומוריסטיים  מעולם הסיעוד ומארזי מתוקים.
מנהלת המרכז הרפואי(בפועל) ד"ר הגר מזרחי, ברכה את סקטור הסיעוד המונה 520 אחים ואחיות ואמרה," בחודשיים האחרונים צוות המרכז הרפואי עמד בהצטיינות בחזית המאבק בנגיף הקורונה. הצלחנו במלחמה הזו, בזכותכם! אתם עמוד התווך האיתן עליו נשען המרכז הרפואי שלנו. האחים והאחיות שדואגים בחירום ובשגרה, לשלום המטופל במקצועיות ותוך כבוד הדדי, עם יחס אישי וחמלה".
מלכה אמר מדמון , מנהלת הסיעוד, סיכמה, " אני גאה בצוות הסיעודי שלנו, בכל האחים והאחיות, שהתמודדו בשבועות שחלפו בכבוד, במסירות  ובמצוינות מרשימה,  עם אתגרים חדשים ולא פשוטים שהציבה בפנינו  הקורונה".