עובדי פדה-פוריה במפגן הוקרה ותודה

מאות עובדי המרכז הרפואי פדה-פוריה יצאו במפגן הוקרה ותודה מרשים ומרגש לכבוד יום העצמאות ומטס חיל האוויר.

לכבוד יום העצמאות, מאות עובדי המרכז הרפואי פדה -פוריה יצאו נושאי דגלי ישראל ודגלי המרכז הרפואי, במצעד חגיגי ומרגש לאות הוקרה ותודה לחיל האוויר ולקהילה !

במפגן  ההוקרה השתתף גם אחמד בלאונה, אח בכיר במחלקת טיפול נמרץ לב ובמחלקת הקורונה. אחמד השיא משואה בטקס יום העצמאות בשם המרכז הרפואי וכל צוות הסיעוד. בברכה המרגשת שנשא אחמד בטקס, הוא ברך והודה לכל האחים והאחיות " לכבוד המקצועיות, הנאמנות, המסירות ומעל לכל – השליחות שבזכותה אנו נכונים לכל אתגר... לכבוד האחים והאחיות לעתיד שבחרו להצטרף אלינו, אנחנו מחכים לכם! ".

בחודשיים האחרונים טופלו במרכז הרפואי פדה-פוריה 80 חולי קורונה , מתוכם 10  החלימו וחזרו לביתם, רובם הועברו להמשך החלמה באשפוז ביתי ובמלונות קורונה. אחמד בלאונה היה בצוות הסיעודי אשר טיפל בחולה הקורונה המורכב והקשה הראשון בישראל. ג'וני, נהג אוטובוס התיירים אשר אושפז במחלקה במצב קשה עם חשש לחייו. "הוא היה מורדם ומונשם עם חשש אמיתי לחייו, עבדנו מאד קשה כדי לייצב אותו... אחרי שהוא נגמל מהנשמה והרגיש יותר טוב שוחחתי איתו וסיפרתי לו מה הוא עבר ואיך טיפלנו בו. הוא מאד התרגש, כל הזמן הודה לכל הצוות שהציל לו את החיים... היום שהוא התחיל להתאושש היה יום מאד משמח לכולנו" .

 אחמד הוסיף, "מעמד מרגש שמביא כבוד  וגאווה עצומה לכולנו. אני מודה על הזכות שקיבלתי לייצג את המרכז הרפואי שלנו ואת כל צוות הסיעוד! לסיעוד תפקיד מאד מרכזי וקשה בטיפול בחולי הקורונה ובחולים בכלל, אנחנו תמיד בחזית הטיפול, מאד מרגש אותי לראות שהעבודה הקשה שלנו זוכה להכרה ולהוקרה".

ד"ר הגר מזרחי וחברי הנהלת המרכז הרפואי, אשר הובילו את המפגן, ברכו את העובדים והודו להם על המסירות, המקצועיות, על עבודת הקודש ועל הנתינה מתוך חמלה וענווה. הם הודו גם לקהילה אשר עוטפת את צוות המרכז הרפואי בחום רב . ולזהרה דוידאי יו"ר עמותת ידידי ביה"ח פוריה וחברי העמותה, על שותפות הדרך ועל ההירתמות להשגת יעדי המרכז הרפואי.