חתונת קורונה

צוות מורל של המרכז הרפואי פדה-פוריה הכין הפתעה מיוחדת לזוג הצעיר (החתן עובד המרכז הרפואי) שנאלץ לבטל את אירוע החתונה.

"זה ממש לא מה שדמיינו, אבל זו היתה חוויה שלא נשכח לעולם..." רומן נעם וליאת, היו אמורים להתחתן ביום שני, 16.3, באולם אירועים בטבריה בהשתתפות בני המשפחה ומאות אורחים. אלא שבשל הנחיות משרד הבריאות למניעת התפשטות מגפת הקורונה הם נאלצו לקיים את החתונה בבית הכנסת בהשתתפות המשפחה המצומצמת בלבד.

ביום שני בערב , התקיימה חתונה קצת אחרת בבית הכנסת,  גור אריה , בטבריה .
רומן נעם בוגאי, שעובד ככח עזר במחלקת אספקה סטרילית במרכז הרפואי פדה-פוריה התחתן  עם בחירת ליבו, ליאת מזרחי שהיא בתו של זמיר מזרחי, עובד מחלקת משק במרכז הרפואי פדה-פוריה.

צוות רווחה ומורל של המרכז הרפואי (מיכל אטיאס, מיכל ביליה, מירי ג'ורנו, תגל צרפתי)
אשר הוקם במסגרת ההערכות המיוחדת ובכדי לתת מענה אישי לעובדי  המרכז הרפואי בימים קשים ועמוסים אלה, התגייס יחד עם עמותת ידידי ביה"ח פוריה, למשימה הלא שגרתית. כדי לשמח חתן וכלה, הכינו  חברות הצוות, לזוג הצעיר הפתעה משמחת ואף העבירו  להם ברכות חמות מהנהלת המרכז הרפואי .

רומן נעם סיפר, "ההורים שלי היו צריכים להגיע מקנדה, אבל בגלל הקורונה הם לא יכלו להגיע, וזו היתה אכזבה מאד גדולה, אח"כ גם הבנו שאנחנו חייבים לבטל את האירוע וכבר לא ידענו מה לעשות. בסוף אירגנו חתונה בבית כנסת, מאד התרגשתי. כשיצאתי החוצה ופגשתי את הצוות מבית החולים שהגיע לשמח אותנו, זו היתה הפתעה גדולה. אני עד עכשיו מעכל את החתונה הזו ואת כל ההפתעות..."

זמיר, האבא של הכלה, הוסיף, "ממש הפתיעו אותנו, זה היופי של ביה"ח שלנו, שכולם משפחה אחת גדולה! לא מובן מאליו , כולנו התרגשנו מאד ואמרנו לכל הצוות שאירגן את זה תודה ענקית! ".

בשל המצב, בני הזוג לא יצאו לירח דבש, הבוקר, יומיים אחרי החתונה רומן נעם הגיע לעבודה במרכז הרפואי . כרגע הם לא עושים תוכניות, אבל יש מחשבה לעשות בקיץ חגיגה גדולה.