ד"ר הגר מזרחי- מנהלת המרכז הרפואי (בפועל)

ד"ר הגר מזרחי, סגנית מנהל המרכז הרפואי, מונתה למנהלת בפועל של המרכז הרפואי פדה-פוריה ותמלא את מקומו של ד"ר און שנבחר לתפקיד ראש חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים.
ברכות חמות לד"ר מזרחי!  ד"ר הגר מזרחי (51) אשר שימשה בתפקיד סגנית מנהל המרכז הרפואי בשנתיים האחרונות, מונתה למנהלת בפועל של המרכז הרפואי פדה-פוריה. על פי המינוי אשר אושר על ידי נציבות שירות המדינה, ד"ר מזרחי תמלא את מקומו של מנהל המרכז הרפואי ד"ר ארז און, אשר נכנס ב1.3.20 לתפקיד ראש חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים במשרד הבריאות.
ד"ר מזרחי, בוגרת לימודי רפואה באונ' בן גוריון, שימשה כרופאה בכירה בביה"ח העמק , לאחר מכן למדה  במשך שנתיים במסגרת 'השתלמות עמיתים' באנגליה, בתחום הכירורגיה הקולורקטאלית. למרכז הרפואי פדה-פוריה, הגיעה ד"ר מזרחי בשנת 2012 כרופאה בכירה במחלקה הכירורגית. בשנת 2015 התקבלה למחזור הראשון של תוכנית ענבר, של משרד הבריאות – תוכנית לימודים ייחודית של שנתיים וחצי, לבניית עתודות ניהול למערכת הבריאות .  במקביל השלימה תואר שני נוסף, באוניברסיטת ת"א והתמחות על במנהל רפואי. ד"ר מזרחי השתתפה בתוכנית לפיתוח מנהיגות במסגרת ענבר. 
ד"ר און הודה לד"ר מזרחי על קבלת התפקיד ואחל לה הצלחה. "אני שמח שד"ר מזרחי נבחרה לתפקיד מנהלת המרכז הרפואי בפועל. לאור היכרותי עם ד"ר מזרחי ויכולותיה, אני בטוח שתוביל את המרכז הרפואי להישגים חדשים".
ד"ר מזרחי הודתה לד"ר און , "בשנים בהן הובלת, המרכז הרפואי עבר תהליך מרשים של שינוי וצמיחה. הרשימה ארוכה, אציין כי נוספו עשרות שירותים רפואיים חדשים והוקמו מרכזי מצוינות. הפרויקט הלאומי של בניית מרכז שיקום לצפון , אשר יחולל שינוי משמעותי עבור כל האזור, יצא לדרך והחלה בנייתו. עלינו על דרך חדשה למרכז הרפואי ונמשיך לפעול ברוח החזון החדש, בשאיפה  להוביל באיכות הטיפול הרפואי בחוויית השרות, בחדשנות, באקדמיה ובמחקר ".
ד"ר מזרחי סיכמה, " אני חושבת שהאתגר החשוב של המרכז הרפואי שלנו הוא להמשיך לקדם שרותי רפואה לתושבי האזור ולחתור לצמצום הפערים. כשהיעד לנגד עיננו הוא  לאפשר לתושבי הצפון לקבל טיפול רפואי איכותי בקרבת ביתם מהרופאים המובילים במדינת ישראל".