שורה של פרויקטים בתכנון ל 2020 במרכז הרפואי פדה-פוריה

בתוכניות המרכז הרפואי פדה-פוריה ל2020 – פתיחת מרכז המוח, שיקום לב, שיקום ריאות ועוד. עיקרי תוכנית העבודה של המרכז הרפואי הוצגו במפגש השנתי בהשתתפות מנהלי המחלקות והאחיות האחראיות.

במפגש עם מנהלי מחלקות ואחיות אחראיות במרכז הרפואי פדה-פוריה, ביום שני
27.1.20 הציגו ד"ר רוח וד"ר מזרחי את תוכנית העבודה והיעדים של המרכז הרפואי לשנה הקרובה. המפגש נפתח בדברי הערכה והוקרה לד"ר און, אשר מונה לתפקיד ראש חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים, במשרד הבריאות. ד"ר און שמסכם שש שנים בהן היתה תנופת עשייה ופיתוח משמעותית ביותר במרכז הרפואי, אמר,  "יש פה בעיני שליחות למלא תפקיד שיכול ליצור שינוי ברמה הלאומית. ד"ר מזרחי וכל חברי הנהלת המרכז הרפואי, ימשיכו לעשות את עבודת הקודש שכולנו עושים כאן במרכז הרפואי".

חברי ההנהלה העניקו לד"ר און שי, ציור של האומן עמוס ישכיל. בשם הנהלת המרכז הרפואי והעובדים ברך ד"ר רוח,  "בהערכה ובהוקרה עמוקה על תרומתך האדירה לפיתוח וקידום המרכז הרפואי, לצמצום הפערים בבריאות ולרווחת תושבי האזור. בשם ציבור המטופלים והקהילה, ובתודה גדולה". 

בחלק השני ד"ר מאיר רוח, עוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי, הציג על קצה המזלג את עיקרי הפעילות והעשייה הרבה בשנה שחלפה, "2019 היתה שנה של פעילות ענפה והישגים יוצאים מן הכלל גם ברמת המחלקות וגם עבור המרכז הרפואי. בשבועות הקרובים יפתחו לפעילות שלושת חדרי הניתוח החדשים, יפתח מכון הדיאליזה עם 22 עמדות טיפול, במשכנו החדש והממוגן. יחידת טיפול נמרץ ילדים, נפתחה והודות לכך אנחנו יכולים לטפל היום גם במקרים היותר מורכבים ונחסך מהורים רבים הקושי של העברה לבתי חולים מרוחקים". 

ד"ר רוח הדגיש את הישגי המלר"ד (מיון) שהגיע לציון גבוה ביותר, בסקר שביעות הרצון של המטופלים שבוצע ע"י  משרד הבריאות בקרב כל בתי החולים בארץ. בהמשך הוא ציין את דו"ח משרד הבריאות שבחן פעילות למניעת זיהומים בכל בתי החולים בארץ, ובו דורג המרכז הרפואי בקבוצת המצטיינים! עם ציון סופי של 88.6 .
 
ד"ר הגר מזרחי, סגנית מנהל המרכז הרפואי,  הציגה את יעדי תוכנית העבודה ל2020 . "הבשורה הגדולה היא שהחלה הבנייה בפרויקט הלאומי  של הקמת מרכז השיקום לצפון.  השנה יפתח אצלנו מרכז מוח ובו  יחידה לצינתורי מוח שזו בשורה חשובה לתושבי הגליל המזרחי. זאת בהמשך ליחידת השבץ המוחי שנפתחה לפני חצי שנה ופועלת בהצלחה רבה. אנחנו מתקדמים עם תוכניות נוספות לפתיחת שירותים רפואיים חדשים. השנה, נפתח את שרות  שיקום לב ושיקום ריאות... במקביל, נשים דגש על שיפור הקשר הישיר עם המטופלים, נפתח מוקד זימון תורים אחד מרכזי שייתן מענה לכל המטופלים וירכז את כל הפניות ".