טקס לסטאזר'ים המצטיינים

בטקס חגיגי העניקו חברי הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה, תעודות הצטיינות לשבעה סטאז'רים מצטיינים!

הנהלת המרכז הרפואי פדה- פוריה והאחראית על הסטאז' ד"ר דלית פורת- בן עמי, נפגשו ביום שני 20.1.20 עם הסטאז'רים של המרכז הרפואי, לטקס חגיגי במהלכו הוענקו תעודות הצטיינות ושי לשבעה סטאז'רים מצטיינים! המצטיינים הם: כהן רם, מסאלחה יאמן, עיסאוי מריאנה, קדם סיון, פוגל אופיר, לירן נבט גולן,  בן דור שירה.

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, ברך את הסטאז'רים ואמר, " חלק מהמחויבות שלנו כמרכז רפואי היא להכין ולהכשיר את הדור הבא, לגדל את דור העתיד של אנשי הרפואה בארץ, אתם אלה שתטפלו בנו ובבני המשפחה שלנו וזו מחויבות ושליחות גדולה. אנו עושים הכל כדי שהתקופה הזו תהיה הכי טובה הן בהיבט המקצועי והן ברמת שביעות הרצון והתחושה הטובה שלכם, ולשמחתי יש עלייה בסקרי שביעות הרצון של הסטאז'רים. ההצטיינות שלכם היא שילוב של הצטיינות ברמה המקצועית וברמה האישית , בכל שנה מספר המצטיינים רק עולה מה שמעיד על האיכויות שלכם ומביא לנו גאווה רבה ".

ד"ר מאיר רוח , העוזר הרפואי למנהל המרכז הרפואי הוסיף, " טקס הענקת תעודת הצטיינות לסטאז'רים המצטיינים הפך למסורת חשובה אצלנו. בשנים האחרונות עשינו רבות כדי לשפר את התהליך וההכשרה  של הסטאז'רים אצלנו, אנחנו מתגאים בהיותנו מרכז רפואי קטן יחסית ואינטימי שבו כל אחד מקבל אפשרות לעשות ולהתנסות במהלך הסטאז'.  נמשיך להשקיע, ולהשתפר  במטרה להביא סטאז'רים טובים שיהיו מתמחים טובים. בהצלחה לכולכם , ותודה לצוות ד"ר דלית פורת בן עמי , וענבל דיטור ודפנה פוגל ממחלקת משאבי אנוש, שמשקיעות מאמץ רב  כדי שהשנה של הסטאז'רים אצלנו תהיה מעולה". 

רם כהן,  סטאז'ר מצטיין אשר ממשיך להתמחות במחלקה פנימית ב' אמר , " האווירה כאן היא מאד משפחתית ותומכת. בסטאז' הרבה תלוי בך, אם אתה לוקח אחריות, אתה מקבל אחריות. תודה לכל הצוות שליווה אותנו לאורך השנה ".

יאמן מסאלחה  הוסיף, "היתה הבוקר תאונה קשה שהגיע אלינו למלר"ד וכשאני חושב על זה אני מבין כמה למדנו בשנה הזו ובמיוחד איך לטפל ואיך להתנהל במצבים כאלה, וזה בעיני אומר הכל"