מייקי לרר – מנהלת היח' לבטיחות הטיפול

מייקי לרר, היא המנהלת החדשה של היחידה לבטיחות הטיפול וניהול סיכונים.

מייקי (מיכל) לרר מונתה לאחרונה למנהלת היחידה לבטיחות הטיפול וניהול סיכונים במרכז הרפואי פדה-פוריה. מייקי לרר, בעלת תואר ראשון בסיעוד ותואר שני בניהול מערכות בריאות בתחום האיכות. עוסקת בתחום בטיחות הטיפול במרכז הרפואי פדה-פוריה מאז 2013 , בין השנים 2017 – 2019  עבדה כרכזת תחום בטיחות הטיפול וניהול סיכונים באסותא רמת החייל.

"יש פה בשורה של שינוי והתחדשות. בעבר ניהול היחידה היה נחלתם של רופאים, בשנים האחרונות משרד הבריאות מקדם את האחיות ומאפשר להן להתמודד גם על תפקידי הניהול. עד כה יש בארץ רק מנהלות בודדות שהן אחיות, כולי תקווה שיהיו עוד. בעיני היתרון הגדול הוא שאנחנו מגיעות מהשטח, העשייה כאחות מנהלת היחידה מחייבת שתוף פעולה הדוק עם הצוות הרפואי והסיעודי".

לסיכום מייקי מדגישה, " יש בידינו הרבה כלים להבטיח את בטיחות המטופלים ולמנוע תקלות, החזון של היחידה רואה בכל אחד מהצוותים שותף לדרך המרתקת והמאתגרת להמשך מתן טיפול בטוח ואיכותי. אחת המשימות המשמעותיות שלקחנו על עצמנו בשיתוף צוות האדמינסטרציה  הבכיר היא לקדם את התחום בקרב הצוותים התפעוליים והאדמינסטרטיביים...זו תחושה מאד טובה לחזור הביתה אחרי שנתיים, לצוות המרכז הרפואי שעושה עבודתו במסירות ובתחושת שליחות למען תושבי האזור".