ד"ר ארז און מונה לראש חטיבת ביה"ח הממשלתיים

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה- פוריה יעמוד בראש חטיבת בתי החולים הממשלתיים ויחליף את ד״ר אורלי ווינשטיין.

מנהל המרכז הרפואי פדה- פוריה, ד"ר ארז און, נבחר לעמוד בראש חטיבת בתי החולים הממשלתיים, במשרד הבריאות.

עם פרסום הודעת מנכ"ל משרד הבריאות, ביום שני 13.1.20 , אמר ד״ר און, "אני מודה על הזכות שניתנה לי לעמוד בראש המרכז הרפואי פדה-פוריה ומודה לצוות המרכז הרפואי ולקהילה שלנו . ביחד הצלחנו בשש השנים האחרונות, לקדם ולפתח את המרכז הרפואי  למען תושבי הצפון.  הוספנו שורה ארוכה של שירותים רפואיים חדשים שנותנים מענה קריטי לתושבי האזור החל מניתוחי לב, ניתוחי כלי דם  וניתוחי חזה, דרך הרחבת מערך הילדים והקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים , בניית 3 חדרי ניתוח חדשים, הקמת מרכז המוח הכולל יחידת שבץ מוחי אליו יצטרף בקרוב  צינתורי מוח, הרחבת מכון הדיאליזה וגולת הכותרת, התחלת הבנייה בפרויקט הלאומי של הקמת מרכז השיקום לצפון".

ד"ר און הודה לשר הבריאות ולמנכ״ל משרד הבריאות על האמון שנתנו בו וציין, "אעשה את המיטב להמשיך ולקדם את המרכזים הרפואיים הממשלתיים לקראת האתגרים הצפויים לנו. אני מודה לד"ר אורלי ויינשטיין, שבנתה חטיבה מפוארת ובסיס איתן להתקדם עמו קדימה״.

שר הבריאות, יעקב ליצמן אמר,״ אני מברך את ד״ר און לכניסתו לתפקיד החשוב כראש חטיבת בתיה”ח הממשלתיים. אני בטוח שיתרום מניסיונו ומקצועיותו לקידום המערכת״.

מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, הוסיף, "ד״ר און מביא אתו ניסיון אדיר בתפקידי ניהול מגוונים, מהצבא, כסגן קרפ״ר, דרך המרכז הרפואי רבין ועד ניהול המרכז הרפואי פדה- פוריה. ד״ר און הצטיין פעם אחר פעם כמנהל פדה-פוריה והביא את המרכז הרפואי לשיאים מקצועיים, בפעילות ובאיכות הטיפול. אני בטוח שהוא ימשיך את התנופה של החטיבה ותהיה לו תרומה גדולה להנהלת המשרד. אני מודה לו על נכונותו לקחת על עצמו את המשימה החשובה הזאת". 

ד"ר הגר מזרחי, סגנית מנהל המרכז הרפואי תשמש כממלא מקומו של ד"ר און, בניהול המרכז הרפואי פדה-פוריה החל מה1.3.20 .