ראש מועצת אל בטוף בסיור בפדה-פוריה

עאהד רחאל, ראש המועצה האזורית אל-בטוף יחד עם כל חברי הנהלת המועצה הגיעו לביקור וסיור במרכז הרפואי פדה-פוריה.

בהמשך לפגישת ההכרות של ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה עם עאהד רחאל, ראש המועצה האזורית  באל בטוף. ראש המועצה נענה להזמנה של ד"ר און,  והגיע יחד עם כל חברי הנהלת המועצה לביקור במרכז הרפואי פדה-פוריה.

הביקור שהתקיים ביום שני, 23.12.19 נפתח בהצגת המרכז הרפואי ומגוון השירותים הרפואיים החדשים שנוספו בשנתיים האחרונות.  ד"ר און הדגיש את השינוי הגדול במערך הילדים, "מערך הילדים עבר מהפכה בשנתיים האחרונות, הוספנו מומחים בשורה של תחומים: מומחה זיהומים בילדים, נוירולוג ילדים, מומחה ריאות, קרדיולוג ילדים, כירורגיה ילדים ועוד, הכל כדי לתת לתושבים את הטיפול הכי טוב כאן באזור שלנו, מבלי לנסוע רחוק. גולת הכותרת היחידה החדשה לטיפול נמרץ ילדים שנפתחה ממש לאחרונה" .

בהמשך ציין ד"ר און את היחידה לשבץ מוחי שנפתחה השנה, "פתחנו יחידה חדשה כדי לתת מענה מיטבי למטופלי שבץ מוחי. כולם צריכים להבין שבשבץ מוחי כל דקה קריטית, כל דקה ללא טיפול משמעה -שני מיליון תאי מוח מתים. אנחנו יכולים בטיפול להביא להחלמה מלאה או להקטין את הנזק באופן משמעותי, היום זו היחידה הכי פעילה בצפון , היקף הפעילות גדל פי 5 בשנה האחרונה. בקרוב יהיה אצלנו גם צנתור מוח ואז נוכל לתת מענה לכ20% מהחולים שזקוקים לצנתור כדי שלא יצטרכו יותר לנסוע עד לבתי החולים בנהריה או חיפה". 

ראש המועצה, עאהד רחאל ציין , " מורגש שביה"ח עבר שינוי משמעותי ביותר, התושבים שלנו מכירים ויודעים שזה ביה"ח שלנו, הם מתארים בי"ח שמקפיד על טיפול מקצועי אבל גם על יחס מאד רגיש ואישי ותחושה של קרבה בין המטפל למטופל.  אנחנו שמחים ומברכים על שתוף הפעולה ונשמח לחזק את הקשר ולקדם שתופי פעולה למען קידום מערכת הבריאות ולטובת התושבים שלנו".

בהמשך סיירו האורחים באגף לאם וליילוד, ביחידת הMRI , ובחדרי הצנתורים החדשניים שבמערך הלב.