פדה-פוריה ברשימה המובילה בשוויון מגדרי

תוצאות המדד לשוויון מגדרי אשר פורסמו על ידי נציבות שירות המדינה ממקמות את המרכז הרפואי פדה-פוריה, בעשיריה הראשונה בדירוג כלל המשרדים והיחידות הממשלתיות בתחום השוויון המגדרי.

תחת הכותרת ציון לשבח על הישגי הארגון בתחום השוויון המגדרי , משבח פרופ' דניאל הרשקוביץ, נציב שירות המדינה, את המרכז הרפואי פדה-פוריה על הישגים בתחום קידום השוויון המגדרי. במכתב ציין הנציב, "על פי הנתונים שנאספו ועובדו (שנים 2017-2018) , דורג משרדכם בעשיריה הראשונה בדרוג כלל המשרדים והיחידות הממשלתיות המקדמים שוויון מגדרי באופנים ובהיבטים רבים ושונים. ברצוני לברך אותך על הישג משמעותי זה המביא לידי ביטוי ערכים של מצוינות ארגונית, שוויון, טיפוח הון אנושי איכותי ואקלים ארגוני שוויוני ומגוון".

שמעון סבח, המנהל האדמינסטרטיבי של המרכז הרפואי אמר, " כבוד וגאווה גדולה עבורנו להיות בעשיריה המובילה של משרדי הממשלה, זהו תהליך שהחל לפני כמה שנים והיום אנחנו קוטפים את הפירות. לשמחתי בעבודה משותפת יחד עם אורה הצלחנו ליצור אוירה שנותנת לעובדות שלנו מוטיבציה להעז, לגשת, להתמודד על תפקידים ולהצליח. אפשר לקרוא לנו ארגון נשי, כי ברוב הסקטורים: סיעוד, פרא רפואי, מנהל ומשק,  יש רוב לנשים גם בתפקידי הניהול ".

אורה זילברמן, הממונה על שוויון מגדרי ציינה, "הנהלת המרכז הרפואי הציבה את נושא קידום נשים והשוויון המגדרי בראש סדרי העדיפויות, הן בפעילות והן בתקציבים. שמעון סבח וכל ההנהלה רואים בהעצמת נשים ערך עליון . בהתאם לכך השקענו  מאז כניסתי לתפקיד, בקורסים והכשרות שמטרתן העצמת העובדות והעובדים שלנו. בנוסף, אני דואגת לאתר עובדות שיכולות להתאים לקידום מעודדת ומדריכה אותן כיצד להתכונן למכרז, עשינו דרך ארוכה ובעלת משמעות לתרבות הארגונית ".