פגישת הכרות- במועצת דיר חנא

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה נפגש עם ראש המועצה החדש בדיר חנא, עו"ד קאסם סאלם וצוות הנהלת המועצה.

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, ד"ר ארז און, הגיע ביום שני  5.8.19 לביקור ופגישת הכרות עם ראש המועצה החדש במועצה המקומית דיר חנא, עו"ד קאסם סאלם.

בפתח הדברים תאר ד"ר און את תנופת הפיתוח המרשימה שעובר המרכז הרפואי וציין את מגוון השירותים הרפואיים החדשים שנוספו לאחרונה, "אני מרגיש פה בבית וחשוב לי שהתושבים שלכם ירגישו בבית אצלנו במרכז הרפואי. בשנים האחרונות אנחנו מחוללים שינוי גדול בזמינות של שירותים רפואיים לתושבי האזור, אנחנו כל הזמן מחדשים ומביאים שירותים רפואיים שלא היו פה בעבר. נמצא איתנו ד"ר חטיב, מנהל יחידת טיפול נמרץ כללי והוא יכול לספר לכם שבקרוב נתחיל בבניית יחידה חדשה ומתקדמת לטיפול נמרץ... מערך הלב שלנו מבסס את עצמו כאחד המרכזים הבולטים בארץ,  הגענו ליותר מ700 ניתוחי לב עד היום. פתחנו יחידה לניתוחי חזה, שרות שאין במרכזים רפואיים אחרים באזור. תוך שבועות ספורים יפתח  השרות החדש לשיקום לב, אשר יאפשר להשלים את הטיפול השיקומי, לאחר הטיפול הראשוני והדחוף בחולי הלב. הרחבנו והוספנו שירותים למערך הילדים אשר יחד עם טיפול נמרץ ילדים שיפתח בקרוב, נותן מעטפת רחבה של שירותים רפואיים לתינוקות , ילדים ובני נוער כך שההורים לא יצטרכו יותר לנסוע לבתי חולים מרוחקים".  

ראש המועצה, עו"ד סאלח, ציין, "אני שמח לארח אתכם והקשר ביננו לאורך השנים מאד חשוב לנו. יש מספר מרשים של תושבים שלנו שעובדים בפוריה, בכל התחומים, מנהלי מחלקות, רופאים, אחים ואחיות. אנחנו צריכים להדק עוד את הקשר ולחשוב על שתופי פעולה. יד ביד נפעל למנף את הפעילות הרבה של ביה"ח. מבחינתנו כל הישג שלכם הוא הישג שלנו!"

ד"ר און סיכם ואמר, "לקשר איתכם ועם הקהילה יש אצלנו מקום חשוב , נשמח לשתף פעולה ולהיות לשירותכם בכל הנושאים של רפואה מונעת  וקידום בריאות בקהילה. לרגל העיד אל אדחא, אני מאחל לעובדינו ובני משפחותיהם ולכל תושבי האזור, חג שמח ומבורך ".