יום בריאות ראשון בבועיינה נוג'ידאת

צוות המרכז הרפואי פדה-פוריה היה שותף ליום הבריאות הראשון שהתקיים בבועיינה נוג'ידאת .

כ150 מתושבי בועיינה נוגידאת הגיעו ליום הבריאות הראשון שארגנו בשיתוף פעולה המתנ"ס והמועצה. את המפגש שהתקיים ביום רביעי 31.7.19 במרכז הקהילתי יזם וארגן רכז הבריאות במתנ"ס, מוחמד דלאשה.

אנשי צוות המרכז הרפואי פדה-פוריה אשר השתתפו ביום הבריאות הראשון היו רחלי אהרון רכזת הבריאות של מועדון היולדות בייבי סטארט, וסמירה סלאמה, אחות מח' יולדות, אשר הפעילו עמדת ייעוץ והסבר לנשים בהריון ואחרי לידה. בחלקו השני של היום האזינו המשתתפים להרצאה מפיו של ד"ר ניזאר חוראני, מנהל יחידת השבץ המוחי אשר נפתחה לאחרונה במרכז הרפואי. ד"ר חוראני הרצה על שבץ מוחי, מהם סימני האזהרה, מהם גורמי הסיכון ומהו הטיפול האפשרי.

מוחמד דלאשה סיכם את היום המוצלח ואמר, "אנו מודים לצוות המרכז הרפואי על השתתפותכם ותרומתכם החשובה להצלחת כנס הבריאות הראשון שלנו, נשמח להמשיך את שיתוף הפעולה החשוב ביננו ".

מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי פדה-פוריה והממונה על קשרי קהילה אמרה, "אנו מברכים על היוזמה של ראש המועצה מוניר חמודה לשים את נושא הבריאות וקידום בריאות גבוה בסדר העדיפות של המועצה. נשמח להעמיק את שתוף הפעולה ולהשתתף בימי בריאות ומפגשים נוספים ".