פגישת הכרות- בעירית עראבה

בפגישת הכרות עם ראש העיר עראבה עומר ואכד, בישר ד"ר און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, "הבשורה לתושבי האזור היא שפתחנו יחידה לשבץ מוחי. בראש היחידה החדשה עומד ד"ר ניזאר חוראני, נוירולוג שעשה התמחות בשבץ מוחי, והתוכנית היא להיכנס בקרוב גם לתחום צינתורי המוח" .

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, ד"ר ארז און,  הגיע ביום שני  27.5.19 לביקור ופגישת הכרות עם ראש העיר החדש בעראבה, עומר ואכד . בפגישה השתתפו גם מנכ"ל העיריה עו"ד חאטם יאסין וראש ועדת הבריאות במועצת העיר, עיאשה נאג'ר.

ד"ר און פתח ואמר, "היה לי מאד חשוב לבקר אתכם, לפגוש ולהזמין אתכם לראות מקרוב את השינוי וההתפתחות שעבר המרכז הרפואי. מערך הלב שלנו מבסס את עצמו כאחד המרכזים הבולטים בארץ ומתבצעים בו כל סוגי ניתוחי הלב. פתחנו יחידה לניתוחי חזה, שרות שאין במרכזים רפואיים אחרים באזור. והשורה לתושבי האזור היא שהחודש נפתחה עוד יחידה חדשה, יחידה  לשבץ מוחי.  בראש היחידה  עומד ד"ר ניזאר חוראני, שהוא רופא נוירולוג שעשה התמחות בשבץ מוחי, והתוכנית היא להיכנס בקרוב גם לתחום צנתורי
המוח, כך שפדה פוריה יהפוך למרכז מוח מוביל באזור שלנו ... ".  

ראש העיר ציין , "יש לנו קשר קרוב ומצוין עם ביה"ח פוריה . ברמה האישית יש לי מקום חם בלב לביה"ח כי שלושת הילדים שלי נולדו בפדה-פוריה. אני מגיע ורואה את השינוי במלר"ד ובמחלקות נוספות, רואים תנופת בנייה ופיתוח ! עדיין צריך להמשיך ולהשקיע, השאיפה שלנו כמו שלכם היא שהתושבים שצורכים שרותי בריאות יקבלו את כל השירותים הרפואיים וכל המענה באותו מקום ושלא יטרטרו אותם".

ד"ר און סיכם ואמר, " אני מברך על הנכונות של ראש העיר לשיתוף פעולה ולחיזוק הקשר, בסיכומו של דבר נדרש מאמץ משותף של כולנו בכדי לעשות את השינוי ולצמצם את הפערים בבריאות, למען כלל תושבי האזור ".