יריד שבועות למען המטופלים

בביה"ס רעות בטבריה, ארגנו גם השנה יריד שבועות ססגוני ומיוחד. הכנסות היריד הן תרומה למען מטופלי המכון האונקולוגי במרכז הרפואי פדה, פוריה.

מזה שש שנים!!! מתגייסת קהילת בי"ס רעות בטבריה, להפקת יריד שבועות ססגוני  שהכנסותיו הן תרומה  למען המטופלים חולי סרטן שבמכון האונקולוגי במרכז הרפואי פדה- פוריה. היריד התקיים בחצר ביה"ס, ביום שלישי 4.6.19 וכלל עשרות דוכנים של מאכלים, עוגות ועוגיות, פירות, ירקות, צמחי תבלין ועוד.

נפתלי תורג'מן, מנהל בי"ס רעות ציין, "זו מסורת שחשובה לנו מאד מאחר והיא מדגישה את ערך הנתינה. אנו שואפים לפתח את אישיותו של הילד לא רק מההיבט הלימודי אלא גם מההיבט הערכי. החזון שלנו הוא לחנך ילדים שיהיו פורצי דרך ומחוללי שינוי ובראש ובראשונה בני אדם.."

כוכבה אחיטוב, סגנית מנהל ביה"ס, הוסיפה,  "ההתגייסות שלנו היא מכל הלב. במהלך השנה גם אנחנו נתרמים מההרצאות המרתקות שמעבירים אנשי הצוות של המרכז הרפואי כאן אצלנו בביה"ס. הנתינה היא הדדית והקשר בין ביה"ס לצוות המרכז הרפואי מעשיר ונותן סיפוק רב לכולנו". 

מאור אליהו, הרכזת החברתית של ביה"ס וממארגני היריד הוסיפה, "זה כייף גדול לראות את הקהילה, ההורים, המורים  והתלמידים מתגייסים למען המטרה הנפלאה הזו".

אורגד מזרחי, יו"ר ועד ההורים אמר, "זו פעילות עם הרבה משמעות עבור התלמידים שגם מגיעים אח"כ למכון האונקולוגי, פוגשים את הצוות והמטופלים ומעניקים להם את התרומה שהם בעצמם אספו וגייסו". 

מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה סיכמה, "אני מגיעה ליריד מדי שנה ומתרגשת מהחום והאהבה הרבה שבה מקבלים אותנו.  ההתגייסות של התלמידים  והמשפחות, הורים, סבים וסבתות , כל צוות ביה"ס, ועד ההורים יחד עם המנוע האדיר שמאחורי האירוע הזה : נפתלי, כוכבה ומאור, זה לא מובן מאליו . ואנחנו פשוט מלאי הערכה ותודה! ".