פרס ראשון בתחרות בינ"ל לצוות הפליאיטיבי בפדה-פוריה!

מקום ראשון לצוות הפליאטבי של המרכז הרפואי פדה-פוריה בתחרות צילום שהתקיימה במסגרת הכנס הבינלאומי לרפואה פליאטיבית בגרמניה.

בסוף מאי התקיים בברלין, הכנס הבינלאומי השנתי לרפואה פליאטיבית. צוות המרכז הרפואי פדה-פוריה השתתף בתחרות צילומים שהתקיימה בין כל המדינות המשתתפות במסגרת הכנס וזכה במקום הראשון!! את הצילום הפיקו וביימו צוות הטיפול הפליאטיבי והמכון האונקולוגי במרכז הרפואי.

רויטל נווה, אחות פליאטיבית (טיפול בכאב כרוני וטיפול תומך )  שייצגה את המרכז הרפואי בתחרות הסבירה,  "התבקשנו לצלם תמונה שתביע את הטיפול הפליאטיבי בארגון שלנו, היחידה הפליאטיבית במרכז הרפואי החליטה להתמודד בתחרות. פנינו לחן תמרי, צלמת מקצועית ויחד איתה עשינו תהליך מעניין של סיעור מוחות, כדי להגדיר את המסר שאנחנו רוצים להעביר ומה בעיננו היא המשמעות של טיפול תומך. התמונה שבחרנו לצלם מבטאת מסר של טיפול רב מקצועי, עוטף עם חמלה ואנושיות. בנוסף, בחרנו להשתמש בשמיכת טלאים כסמל לגלימה הפליאטיבית (פליציה=גלימה בלטינית). בצילום השתתפה חולה פליאטיבית מהמכון האונקולוגי שציינה שההשתתפות בפרויקט והשותפות עם הצוות הטיפולי הייתה חשובה ומשמעותית עבורה".

ואכן המסר עבר בהצלחה, מבין עשרים מדינות שהשתתפו בתחרות ושלחו תמונות, נבחרה התמונה שנשלחה על ידי המרכז הרפואי פדה-פוריה למקום הראשון !

רויטל נווה סיכמה "זה היה רגע של גאווה גדולה והתרגשות עבורי ועבור הצוות שלנו, אני שמחה שהצלחנו לבטא בצילום את האיכויות הייחודיות לנו , את הטיפול האנושי, המקצועי והאישי שאנחנו מעניקים  ".