פגישת הכרות- במועצת בועיינה נוג'ידאת

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיע לפגישת הכרות עם מוניר חמודה , ראש מועצת בועיינה נוג'ידאת .

ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיע ביום שני  27.5.19 לביקור ופגישת הכרות עם ראש המועצה החדש במועצה המקומית בועיינה נוג'ידאת, מוניר חמודה .

ד"ר און תאר את תנופת הפיתוח המרשימה שעובר המרכז הרפואי וציין את מגוון השירותים הרפואיים החדשים שנוספו לאחרונה, "מערך הלב שלנו מבסס את עצמו כאחד המרכזים הבולטים בארץ. אצלנו מבוצעים כל סוגי ניתוחי הלב, הגענו ליותר מ600 ניתוחי לב עד היום. ואנחנו לא עוצרים אלא ממשיכים לפתח ולהוסיף שירותים. פתחנו יחידה לניתוחי חזה, שרות שאין במרכזים רפואיים אחרים באזור. תוך שבועות ספורים יפתח  השרות החדש לשיקום לב, אשר יאפשר להשלים את הטיפול השיקומי, לאחר הטיפול הראשוני והדחוף בחולי הלב. הרחבנו והוספנו שירותים למערך הילדים אשר יחד עם טיפול נמרץ ילדים שיפתח בקרוב, נותן מעטפת רחבה של שירותים רפואיים לתינוקות , ילדים ובני נוער כך שההורים לא צריכים יותר לנסוע לבתי חולים מרוחקים. המטרה שלנו היא לפעול יחד בכדי לצמצם את הפערים בבריאות, למען תושבי הצפון ".  

ראש המועצה ציין , "אני מכיר ומאד מעריך את העשייה שלכם בביה"ח בשנים האחרונות, ומאד מתרשם מהדאגה שלכם לציבור והרצון ליצור שיתופי פעולה. אשמח להירתם ולתמוך, אני מבקר בבתי חולים רבים, רק בפוריה אני מרגיש בבית! אני מברך על השינוי ועל תנופת הפיתוח בכל פעם שאני מגיע לפוריה אי אפשר שלא לראות את ההתפתחות והחידושים".

ד"ר און סיכם ואמר, "יש הרבה  עובדים שלנו שהם תושבי בועיינה נוג'ידאת, אנחנו מאד גאים בכך שהעובדים שלנו מגיעים מכל מגוון הישובים באזור. חשוב לנו שהתושבים ירגישו שזה הבית שלהם וכאן הם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר".