הכרות ושיח עם נציגי הקהילה החרדית

חברי הנהלת המרכז הרפואי ונציגי המחלקות השונות קיימו מפגש עם נציגי הקהילה החרדית, לשם הכרות, למידה הדדית ושיח.
במרכז הרפואי פדה-פוריה התקיים מפגש מיוחד בהשתתפות חברי הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה לצד מנהלי מחלקות ואחיות אחראיות מהמחלקות השונות, ונציגים שונים של הקהילה החרדית . הלל רובינשטיין, נציג צאנז, אשר ארגן את המפגש ציין כי נועד ליצור הכרות טובה יותר של צוות המרכז הרפואי עם המנהגים, התרבות והרגישויות של הקהילה .
משה שלזינגר, מנהל שיווק למגזר החרדי בקופ"ח מכבי אמר, "סוד הקשר הוא שיח נכון, הקשבה ורצון להבין. המטרה היא לתת שירות, כשמנסים להקשיב ולראות את הצד השני, אוטומטית הלבבות נפתחים" .
דב שטמר, מנכ"ל מוסדות צאנז הוסיף, "שיח והקשבה והכרות קרובה יותר עם עולם החיים שלנו, מאד חשובים. אנו מודים לכם על הרצון והנכונות. אין לי ספק ששיתוף הפעולה יהיה מוצלח ופורה".
ד"ר און, מנהל המרכז הרפואי, ברך על היוזמה לקיים את המפגש ואמר, "זו הזכות שלנו לתת לכם שירות, אנחנו רוצים לשמוע, להבין את הצרכים והייחודיות ולתת מענה טוב יותר. אנו עושים כל הזמן מאמץ לשפר, לתת מענה לכל מי שמגיע לפה ואת השירות האישי, המקצועי והטוב ביותר. אנחנו פה כדי לשרת את כלל תושבי האזור, כל אחד בקהילתו ובאמונותיו. חשוב ליצור שיח תוך כבוד הדדי ".
אורה זילברמן , אחות אחראית מחלקת יולדות , הסבירה על ההערכות האגף לאם ולילוד בכדי לתת מענה לכל פנייה ובקשה. היא פרטה לגבי הארוחות אשר מגיעות עם הכשר בד"צ העדה החרדית, וההיערכות בביה"ח  לקראת שבת: שעוני שבת, תאורה ודלתות, פלטת שבת, הדלקת נרות, סל מצרכים של מפעל חסד הכולל פריטים לשם עריכת קידוש בערב שישי , הבדלה ועוד.
מיה צבן , הממונה על קשרי קהילה , סיכמה "החיבור עם הקהילה החרדית בטבריה בפרט ובצפון בכלל, מאד חשוב לנו... חשוב לנו שכל תושבי האזור ידעו שזה ביה"ח שלהם וירגישו שהגיעו הביתה" .