ביקור במועצת טוראען

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, הגיע לפגישת הכרות עם ראש המועצה החדש בטוראען, מאזן עדווי.

ביום חמישי , 2.5.19 הגיע ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה יחד עם ד"ר מוחמד עדווי, מנהל יחידת הראומטולוגיה  ומיה צבן הממונה על קשרי קהילה לפגישת הכרות עם מאזן עדווי  , ראש המועצה החדש בטוראען. 

ד"ר און תאר את תנופת הפיתוח המרשימה שעובר המרכז הרפואי וציין את מגוון השירותים הרפואיים החדשים שנוספו לאחרונה, "אנחנו מאד קרובים וזמינים עבור התושבים של טוראען, ומשקיעים משאבים רבים להרחבת השירותים הרפואיים כדי שתושבי טוראען ותושבי האזור כולו, לא יצטרכו לנסוע לבתי חולים מרוחקים . בעזרת ד"ר עדוי פתחנו לפני שנה שרות ראומטולוגיה . בנוסף, לאחרונה הרחבנו מאד את מערך השירותים לילדים נוספו שירותים רפואיים כמו: מומחה ריאות לילדים, מומחה למחלות זיהומיות לילדים, רפואת שינים לתינוקות ופעוטות, מרפאת עינים מיוחדת לילדים, שרותי אף אוזן גרון, אורטופדיה לילדים , גסטרו ילדים, נפרולוגיה ילדים וקרדיולוגיה ילדים. ובקרוב יתווספו המטולוגיה ילדים ,נוירולוגיה ילדים וייעוץ לסוכרת .  תוך שבועות ספורים  נפתח את יחידת טיפול נמרץ ילדים החדשה, ואז נוכל להעניק לילדי האזור כולו טיפול רפואי מקצועי ומלא...אנחנו פועלים בכל דרך לצמצם את הפערים בבריאות , במקביל לשורה של פרויקטים לקידום בריאות בקהילה".  

מאזן עדווי , ראש המועצה , ברך על הביקור והעמקת הקשר  "מחובתנו להנגיש את השירותים לתושבים, מרחקי הנסיעה לבתי חולים במרכז הארץ הם גדולים,  ולכן חשוב לנו לחזק את ביה"ח פוריה שהוא בית החולים של התושבים שלנו. אנחנו כבר שנים פועלים ומקדמים את נושא קידום הבריאות בכפר, נשמח לעבוד ביחד כדי להטמיע נושאים כמו נזקי  העישון או האלכוהול . ביחד נוכל לפעול  לשיפור שרותי הבריאות לתושבים ולהרחבת המודעות".