שתוף פעולה עם אשכול כנרת עמקים

בפגישת הכרות בין ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ליו"ר אשכול כנרת עמקים וראש המועצה האזורית עמק המעיינות , יורם קרין , ומנכ"ל האשכול, אלי מאירי, אמר קרין, " אתם ביה"ח של האשכול ותושביו ואנחנו נפעל לצמצום הפערים בבריאות באזור שלנו".

יורם קרין, יו"ר אשכול הרשויות החדש של אזור כנרת עמקים וראש המועצה האזורית עמק המעיינות , יחד עם מנכ"ל האשכול, אלי מאירי הגיעו לפגישת הכרות עם ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה. 

ד"ר און תאר את תנופת הפיתוח המרשימה שעובר המרכז הרפואי, "מערך הלב שלנו מבסס את עצמו כאחד המרכזים המובילים בארץ, אנו מבצעים את כל סוגי ניתוחי הלב, ביצענו כבר יותר מ600 ניתוחי לב. כמו כן, המרכז שלנו הוא היחיד בגליל בו מבוצעות פרוצדורות חודרניות מורכבות, כמו השתלת מסתם דרך העורקים ותיקון מסתם באמצעות צנתור ללא ניתוח לב פתוח. ד"ר רוני בן אבי, כירורג חזה הצטרף לצוות שלנו וכיום אנחנו מבצעים  גם ניתוחי ריאות שזו בשורה אדירה לתושבי האזור כולו".  

ד"ר און הדגיש , "הקמת האשכול האזורי היא בשורה גדולה וחשובה, אנו במרכז הרפואי, מאמינים בשיתופי פעולה וביכולת להניע ביחד תהליכים למען כלל תושבי האזור, המרכז הרפואי מרכז פעילות מאד עשירה במגוון נושאי בריאות ואנחנו נשמח להיות פלטפורמה לשיתופי פעולה".

יורם קרין ציין שהאשכול החדש כולל את הערים טבריה ובית שאן לצד שורה של  מועצות אזוריות ומקומיות,  "העתיד נמצא בפעילות אזורית, זו התפיסה שלנו! הקמת האשכול מהווה הזדמנות מבחינת פיתוח אזורי כולל  ובוודאי גם בתחום הבריאות , תעסוקה ועוד. אתם ביה"ח של האשכול ותושביו, ואחת המשימות שחשוב לנו לטפל בהן היא צמצום הפערים בבריאות באזור שלנו ".

אלי מאירי, מנכ"ל האשכול החדש הוסיף, "חייבים לקדם את הפריפריה והכוח שלנו הוא בפעילות משותפת תחת המטריה של האשכול, אנחנו כאשכול רואים בכם שותפים מרכזיים לכל תהליך ".