תלמידי נופי ארבל הקימו במרכז הרפואי פינת ילדים

פרויקט מרגש של ביה"ס נופי ארבל שבגינוסר , ביה"ס התגייס והקים פינת ילדים עבור הילדים הממתינים לבדיקה וטיפול במכון הגסטרואנטרולוגיה של המרכז הרפואי פדה-פוריה.

התלמידים וצוות ביה"ס נופי ארבל שבגינוסר התגייסו והקימו פינת ילדים עבור מרפאת גסטרו לילדים שבמרכז הרפואי פדה-פוריה.  מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה במרכז הרפואי סיפרה, "יש לנו קשר מאד מיוחד עם ביה"ס, חשבנו על אפשרויות שההתנדבות תהיה הדדית ועל דרכים בהן הם יוכלו להתנדב ולתרום למען המרכז הרפואי. ביחד עם מנהלת ביה"ס , הדס גרסול והצוות, נולד הרעיון של הקמת פינה מיוחדת לילדים , אשר תהיה באחריות ביה"ס ".

לאחר סיור ופגישות עם צוות המרפאה, התגייסו בביה"ס למשימה הייחודית עם כל הלב, התלמידים אספו ותרמו ארגזים של  משחקים, צעצועים וספרים בניצוחן של שולי גוזלן אטיאס ואיריס משען. במקביל נתי דרי, אב הבית המוכשר בנה לפינת הילדים כוננית וארגז משחקים מעץ.

לפני חופשת הפסח הגיעו המורות תיקי רחמני ולאה קפלן אשר הובילו את הפרויקט  יחד עם קבוצת תלמידים, הרכיבו, תלו ופתחו את פינת הילדים להנאתם של כל הילדים המגיעים למרפאה.

אוסנת תמיר, האחות האחראית במרפאות חוץ הודתה לתלמידים ולמורות ואמרה, "הבאתם לנו הרבה אור ,שמחה ושעות של כייף והנאה לילדים, השקעתם ועשיתם את הכל למען המטופלים שלנו. אנחנו פשוט מלאי הערכה ותודה ".

תיקי רחמני, הרכזת הפדגוגית סיכמה, "הקשר שבנינו עם המרכז הרפואי הוא זכות גדולה, נמשיך ונטפח את הקשר המיוחד הזה ואת פינת הילדים ". והדס גרזול הוסיפה, "אנו גאים בחיבור הזה של עשייה הדדית למען בית הספר ולמען המרכז הרפואי פדה פוריה".