מעמיקים את שתוף הפעולה

בפגישת הכרות בין ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה לראש המועצה האזורית גולן, חיים רוקח, סוכם על העמקת שיתוף הפעולה לשם שיפור והרחבת השירותים הרפואיים לתושבי הגולן.

ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיע ביום שני  4.3.19 לביקור ופגישת הכרות עם ראש המועצה החדש במוא"ז גולן, חיים רוקח .

ד"ר און תאר את תנופת הפיתוח המרשימה שעובר המרכז הרפואי וציין את מגוון השירותים הרפואיים החדשים שנוספו לאחרונה, "מערך הלב שלנו מבסס את עצמו כאחד המרכזים המובילים בארץ, אנו מבצעים את כל סוגי ניתוחי הלב, ביצענו כבר יותר מ600 ניתוחי לב. כמו כן, המרכז שלנו הוא היחיד בגליל בו מבוצעות פרוצדורות חודרניות מורכבות, כמו השתלת מסתם דרך העורקים ותיקון מסתם באמצעות צנתור ללא ניתוח לב פתוח. ממש בימים אלה קלטנו את ד"ר רוני בן אבי, כירורג חזה ובקרוב נתחיל לבצע גם ניתוחי ריאות שזו בשורה אדירה לתושבי האזור כולו. אנחנו פועלים בכל דרך לצמצם את הפערים בבריאות וחשוב לנו להעביר את המידע על השירותים הרפואיים החדשים  לידיעת תושבי הגולן ".  

חיים רוקח תאר את הפעילות במועצה ואת הפערים הקיימים בשרותי הבריאות לתושבי הגולן ואף ציין את הקמת פורום אנשי רפואה בגולן.  בפגישה אף סוכם על העמקת שיתוף הפעולה, "לתושבי רמת הגולן הזכות לקבל שרותי בריאות מקצועיים וזמינים. אני מאמין שהצוות המקצועי במרכז הרפואי פדה-פוריה יחד עם הנהלת המרכז הרפואי יכולים לתת מענה מקצועי ונגיש לתושבי רמת הגולן ולכל האזור".