ד"ר און נפגש עם רון קובי, ראש העיר טבריה

"ביה"ח פדה-פוריה הוא של טבריה ועבור תושבי טבריה ואני שותף שלכם", אמר ראש העיר טבריה, רון קובי בפגישה עם ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה.

ביום שלישי 19.2.19 נפגש ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה, עם ראש העיר טבריה, רון קובי.  ד"ר און סיפר על תנופת הפיתוח במרכז הרפואי והוסיף , " המלר"ד שלנו (מיון) הגיע למקום ראשון בארץ! השקענו משאבים רבים לשיפור וייעול  הטיפול והשירות במיון , כל המאמץ המשולב הזה מאפשר לנו לתת שירות מקצועי יותר וטוב יותר למטופלים שלנו ועל כך גאוותנו...בקרוב נפתח  יחידה לניתוחי חזה, שרות שלא היה קיים אצלנו עד כה, ואין באף בי"ח באזור. עוד שרות חיוני וחשוב מאד שיפתח - שרות חדש לשיקום לב. חולי לב,  יוכלו להשלים כאן את הטיפול השיקומי, לאחר הטיפול הראשוני והדחוף... מרכז השיקום לצפון שנמצא בשלבי תכנון מתקדמים יהיה מנוף אדיר לפיתוח וצמיחה של האזור כולו , יגיעו לפה עובדים חדשים ואנחנו נשמח שהם יקלטו ויגורו בשכונות החדשות בטבריה. חשוב לי לחזור ולומר, המרכז הרפואי הוא חלק מהקהילה באזור והקהילה היא חלק מאיתנו, השאיפה שלנו  היא לפתח ולהתפתח יחד עם העיר טבריה".  

ראש העיר התרשם מאד וסיכם, "ביה"ח פדה-פוריה הוא של טבריה ועבור תושבי טבריה ואני שותף שלכם, ביה"ח גדל ומתפתח והופך להיות בי"ח מוביל בצפון, עירית טבריה מחבקת את ביה"ח ורואה בו מנוע צמיחה מרכזי.  גם מרכז השיקום לצפון שיקום כאן יעשה מהפכה... אנחנו מחויבים ונתחיל ליצור שיתופי פעולה בקידום בריאות, בפעילות יזומה לגיל השלישי, ועוד.  אני שמח שביה"ח פותח בפנינו את האפשרות ומזמין שיתופי פעולה ואנחנו מקבלים זאת בברכה".