הפרויקטים של 2019 במרכז הרפואי פדה-פוריה

"2018 היתה שנה של פעילות עניפה והישגים יוצאים מן הכלל גם ברמת המחלקות וגם עבור המרכז הרפואי. אנחנו ממצבים את עצמנו כמרכז בריאות מוביל לתושבי הצפון ". במפגש השנתי בהשתתפות מנהלי המחלקות והאחיות האחראיות, סיכם ד"ר ארז און את 2018 והציג את יעדי המרכז הרפואי ל2019 .

במפגש עם מנהלי מחלקות ואחיות אחראיות במרכז הרפואי פדה-פוריה, ביום ראשון  27.1.19 הציג ד"ר ארז און ,מנהל המרכז הרפואי, את תוכנית העבודה והיעדים של המרכז הרפואי לשנה הקרובה.

ד"ר און פתח בהצגת תנופת הפעילות והעשייה "2018 היתה שנה של פעילות ענפה והישגים יוצאים מן הכלל גם ברמת המחלקות וגם עבור המרכז הרפואי. אנחנו ממצבים את עצמנו כמרכז בריאות מוביל לתושבי הצפון . הרבה פרוייקטים שקידמנו במרץ יפתחו במהלך 2019 כמו חדרי הניתוח החדשים, יחידת טיפול נמרץ ילדים, מכון הדיאליזה שיעבור למקומו החדש, הגדול  והממוגן. המשימה שלנו היא להעניק למטופלים שלנו את הרפואה הטובה ביותר והשירות המקצועי והטוב ולהמשיך את תנופת הפיתוח והוספת השירותים הרפואיים – זו הדרך שלנו לפעול לצמצום הפערים בבריאות". 

ד"ר און הדגיש את הישגי המלר"ד (מיון) שהגיע לציון הגבוה ביותר מקרב כל בתי החולים בארץ ולמקום הראשון מבין בתי החולים בגודל בינוני, על פי דרוג משרד הבריאות. בהמשך הוא ציין את הקפיצה המשמעותית בשירותים לגיל הרך ולילדים, "מערך הילדים שלנו גדל והתפתח הוספנו מגוון של שירותים חדשים: מומחה ריאות ילדים, מומחה במחלות זיהומיות בילדים, מרפאת בעיות אכילה לגיל הרך , מרכז בריאות וספורט לילדים ונוער, בעזרת המחלקה לכירורגיית ילדים ברמב"ם יש לנו כאן מענה מקצועי  24 שעות ביממה . מעבר לכך בשנתיים האחרונות גדלנו במספר המיטות ב10%".
 
לסיום הציג ד"ר און את יעדי תוכנית העבודה ל2019 הכוללים  : יציאה למכרז בפרויקט הקמת מרכז שיקום לצפון, שיפוץ והרחבת מרפאות החוץ,  בדגש על המשך הרחבת השירותים הרפואיים "תוך שבועות ספורים אנחנו נפתח כאן שרות חדש שהוא בשורה אדירה לתושבי הגליל והאזור, פתיחת תחום כירורגיה של החזה, ניתוחי חזה וריאות, מדובר בשירות חיוני שיקל מאד על תושבי האזור ויחסוך להם את הטרחה בנסיעה לבתי חולים מרוחקים ".