בקרוב, ניתוחי ריאות במרכז הרפואי פדה-פוריה

"בחודש הבא נתחיל לבצע גם ניתוחי ריאות- זו בשורה אדירה לתושבי האזור כולו ! "כך בישר ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה בפגישת הכרות עם ראש המועצה האזורית גליל תחתון, ניצן פלג .

ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיע ביום שני  28.1.19 לביקור ופגישת הכרות עם ראש המועצה החדש במוא"ז גליל תחתון, ניצן פלג .

ד"ר און תאר את תנופת הפיתוח המרשימה שעובר המרכז הרפואי וציין את מגוון השירותים הרפואיים החדשים שנוספו לאחרונה, "מערך הלב שלנו מבסס את עצמו כאחד המרכזים המובילים בארץ, אנו מבצעים את כל סוגי ניתוחי הלב, וביצענו למעלה מ600 ניתוחי לב עד כה. כמו כן, המרכז שלנו הוא היחיד בגליל בו מבוצעות פרוצדורות חודרניות מורכבות, כמו השתלת מסתם דרך העורקים ותיקון מסתם באמצעות צנתור ללא ניתוח לב פתוח. בחודש הבא נתחיל לבצע גם ניתוחי ריאות שזו בשורה אדירה לתושבי האזור כולו ".  

בהמשך ציין ד"ר און את שתוף הפעולה עם מרכז הצעירים במוא"ז גליל תחתון, בפעילות לנשים בהריון ואימהות ולקידום בריאות בקהילה. 

ניצן פלג תאר את הפעילות במועצה והרחיב על פעילות אשכול כנרת עמקים  שהוקם לאחרונה וסיכם , "ביה"ח קנה לעצמו שם באזור כמקצועי ואיכותי במגוון תחומים כמו מערך הלב וכלי דם וכמובן האגף לאם וליילוד (בו נולדו ילדי) ... אני רואה חשיבות רבה ביצירת שתוף פעולה עם אשכול הרשויות באזור- כנרת עמקים, כביה"ח המרכזי והעיקרי של תושבי רשויות האשכול  ."