טקס לסטאזר'ים המצטיינים

בטקס חגיגי העניקו חברי הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה, תעודות הצטיינות לסטאז'רים, שקד דליות יונתן וריהאם ח'ליליה

הנהלת המרכז הרפואי פדה- פוריה יחד עם האחראית על הסטאז' ד"ר דלית פורת- בן עמי, נפגשו ביום שני 14.1.19 עם שתי קבוצות הסטאז'רים של המרכז הרפואי, הרופאים אשר מסיימים בימים אלה את שנת ההתנסות שלהם וקבוצת הרופאים החדשה אשר מתחילים כעת את שנת הסטאז'.

במפגש החגיגי אמר ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, " אנחנו רוצים קודם כל להודות לכל אחד ואחת מכם.  המחויבות שלנו כמרכז רפואי היא להעניק לכם את הסטאז' הכי טוב שאנחנו יכולים לתת. אנו מקווים שתרמנו את חלקנו בהכשרה ובחינוך שלכם כרופאים גם בהיבט המקצועי אבל גם באנושיות ובאמפטיה כלפי המטופל. שני דברים אלה חייבים ללכת ביחד ".

ד"ר מאיר רוח , העוזר הרפואי למנהל המרכז הרפואי הוסיף, " אני מודה לכל מי שעוסק בשיפור התהליך והלימוד של הסטאז'רים אצלנו , נמשיך להשקיע, ולהשתפר  במטרה להביא סטאז'רים טובים שיהיו מתמחים טובים. אנחנו גאים במצטיינים ומאחלים  הצלחה לכולכם ". 

תעודות הוקרה ושי הוענקו השנה לשני סטאז'רים מצטיינים: שקד דליות יונתן וריהאם ח'ליליה

ד"ר שקד דליות יונתן , " להיות חלק ממערך שירותי הרפואה בצפון נותן לי תחושה מיוחדת של שליחות. מעבר לכך, היתרון בסטאז' כאן, הוא שהסטאז'ר מקבל אחריות ועצמאות, דברים שלא נתקלים בהם בבתי החולים הגדולים".

ד"ר ריהאם ח'ליליה  הוסיפה, "תקופת הסטאז' היתה בין התקופות הטובות שהיו לי. הצוות הרפואי כאן מאוד תומך בסטאז'רים והתייחס אלינו  כיד ימינו, הרגשנו שסומכים עלינו. למדתי מיומנויות רבות וחשובות לרופא צעיר..."

 ד"ר דלית פורת בן עמי, סיכמה "אני גאה במצטיינים שהפיקו את המיטב מתקופת הסטאז'. ומאחלת הצלחה רבה  לקבוצת הסטאז'רים שמתחילים עכשיו את הסטאז' ומצטרפים למשפחת פדה- פוריה".