מקום ראשון בארץ למלר"ד פדה-פוריה!

המלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה- מיון) של המרכז הרפואי פדה-פוריה הגיע לציון הגבוה ביותר מקרב כל בתי החולים בארץ ולמקום הראשון מבין בתי החולים בגודל בינוני, כך על פי דרוג משרד הבריאות לשנת 2017 .

בכנס מדדי האיכות של משרד הבריאות שהתקיים ביום ראשון,  30.12.18 הציג פרופ' ירון ניב, אשר מוביל את תוכנית המדדים של משרד הבריאות את רשימת בתי החולים המצטיינים לשנת 2017 . תוצאות הדרוג ממקמות את מלר"ד המרכז הרפואי פדה- פוריה במקום ראשון מבין כל בתי החולים בארץ עם ציון של 88.8 , שהוא הציון הגבוה ביותר .

מלר"ד פדה-פוריה אף דורג במקום ראשון מבין בתי החולים בגודל בינוני – שמספר הפניות לחדר המיון הוא בין 50,000 -90,000 בשנה. מספר המטופלים שטופלו במלר"ד המרכז הרפואי פדה-פוריה בשנת 2017 עמד על כ 75,000.  הציון מהווה שקלול של  זמני המתנה לרופא, להחלטה על אשפוז או שחרור, המתנה למעבר למחלקה, זמינות רופאים בכירים ואיוש של אחיות במשמרת על פי תקן של משרד הבריאות. מחלקת מיון ילדים של המרכז הרפואי הגיעה אף היא לציון גבוה במיוחד ודורגה במקום שני בקבוצתה, עם ציון סופי של 79.83 . 

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה אמר עם פרסום הדרוג הגבוה, "אנחנו מלאי גאווה והערכה להשקעה היום יומית של הצוות המקצועי והמסור במלר"ד. השקענו משאבים רבים לשיפור וייעול  הטיפול והשירות, אין ספק שכל המאמץ המשולב הזה מאפשר לנו לתת שירות מקצועי יותר וטוב יותר למטופלים שלנו ועל כך גאוותנו. נמשיך לשפר ולהשתפר, לרווחת כלל המטופלים ובני משפחותיהם".

ד"ר ערן טל אור, מנהל המלר"ד ציין , "אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק של כלל הצוותים: סיעוד, פרא רפואי, מינהל ומשק ורפואה והמשימה היא כל הזמן לשפר את הטיפול המקצועי  והאיכותי שלנו".

משה בן סימון האח האחראי במלר"ד, סיכם, "אני גאה מאד בצוות  המלר"ד על המקום הראשון המכובד כל כך. ההצטיינות הזו משקפת את המחויבות, המקצועיות וההירתמות של הצוות תוך הצבת המטופל ובני משפחתו במוקד העשייה שלנו" .