עובדי פדה-פוריה אומרים: די לאלימות נגד נשים!

צוות המרכז הרפואי פדה-פוריה שותף למאבק בתופעה הקשה של אלימות כלפי נשים, עשרות מעובדי המרכז הרפואי התכנסו הבוקר לעצרת תמיכה והזדהות.

נושאים שלטים שחורים, התכנסו  עשרות מעובדי המרכז הרפואי פדה-פוריה, ברחבת הכניסה למלר"ד (מיון) כדי להביע הזדהות ותמיכה במאבק הארצי בתופעת האלימות כלפי נשים.
אורה זילברמן, הממונה על שוויון מגדרי במרכז הרפואי פתחה ואמרה, "24 נשים נרצחו על ידי הבעל או קרוב משפחה מאז תחילת 2018 ... אחת מכל שלוש נשים בישראל היא קורבן לאלימות! עובדי המרכז הרפואי פדה-פוריה מצטרפים למחאה הארצית ואומרים היום בקול תקיף, די לאלימות נגד נשים! "

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, אמר "זו מחאה שבאה מתוך החברה, מתוכנו. באנו להגיד לא עוד! אלימות כנגד נשים לא תהיה! זה תלוי בנו, לא להסתיר את האלימות במחשכים, לחשוף אותה, אם אנחנו עדים לאלימות אצל השכן, אצל חברים, לתת לגיטמציה לנשים שחשופות לאלימות ולהגיד די! ...אני מאחל לכולנו שנמצא את הכוחות ונמשיך במאבק הזה עד שנשיג את השינוי בחברה בישראל".
ענת רוזנבלום, מנהלת השרות הסוציאלי הוסיפה, "חשוב להפגין עוצמה ולהוכיח שאי אפשר להתעלם יותר מהסוגיה הכואבת הזו. חייבים לשים לזה סוף! " ואילו ג'וליה ברטל, סגנית מנהלת הסיעוד סיכמה, "אנחנו צריכים כולנו לחשוב מה אנחנו יכולים לעשות כדי למגר את התופעה הקשה הזו " .