סורגות למען הפגיה

רינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" גייסו 20,000 ₪ למען הפגייה במרכז הרפואי פדה-פוריה.

זה היה סוף שבוע צבעוני וחמים במיוחד! במשך יומיים 1-2.11.18 התקיים בביתה של רינה פנחסוב , בכפר סירקין (סמוך לפתח תקווה) ,יריד יוצא דופן אותו ארגנו, והפיקו רינה ונשות מועדון הסריגה של רינה'לה . הנכנסים לסלון  הבית המקסים, ראו מולם  שולחן עץ רחב ממדים ועליו  פרושים  מאות פריטים אשר נסרגו במשך שבועות וחודשים  על ידי ארבעים חברות המועדון. מה לא היה שם? החל מתמנונים בשלל צבעים, דרך כדורי משחק , כובעים, גרבים, בגדי ילדים ותינוקות, צעיפים ושאלים לנשים, שמיכות ססגוניות, ואפילו סימניות סרוגות.  לצד השולחן הענק ניצבו שולחנות נוספים ועליהם שורה של  סירים ובהם  מרקים  ריחניים מכל הסוגים.
בהמשך להצלחת היריד בשנה שעברה, יזמה רינה השנה יריד נוסף, גדול יותר והחברות התגייסו במלוא המרץ ועם הרבה אהבה. שרה רז, "הגזברית" של המועדון מספרת, "כולן התגייסו יש כאלה שסרגו, יש שגם אפו וגם בישלו מרקים , הכל בהתנדבות ועם הרבה התלהבות , אימצנו את ביה"ח פוריה באהבה רבה".

ורדה שפירא , החלה להכין את העבודות שלה ליריד כבר ביולי, "התחלתי איך שרינה הודיעה לנו  שהיא מתכננת יריד לקראת  החורף, סרגתי עשרות סימניות, אפיתי עוגות ... כל הנשים פה מוכנות לעשות הכל , אנחנו דוחות דברים אחרים ומגיעות למפגשים של המועדון..."

רינה פנחסוב אשר הפיקה בכישרון ובשלווה את האירוע  המרשים סיפרה שבדיוק בימים אלה הן מציינות 7 שנים מאז הוקם המועדון. "היריד בשנה שעברה היה מאד מוצלח ולכן רציתי השנה להמשיך את הפעילות ואפילו להרחיב אותה. כשהצגתי את התוכנית לחברות היתה היענות מלאה.  כולנו סרגנו כל יום במשך שעות והצלחנו לאסוף  כמות מדהימה  של פריטים סרוגים . אחר כך, דאגנו  לפרסם בין כל החברות והמכרים שלנו כדי שיבואו ליריד לקנות. אני כל כך שמחה שאנשים הגיעו, קנו ותרמו , זה כל כך מחמם את הלב. כל מי שהגיע יודע שהוא תורם למען הפגיה של ביה"ח פוריה " .

במהלך שני ימי היריד גייסו רינה וחברות מועדון הסריגה 20,000 ₪ , אשר יועברו כתרומה למען שדרוג חדר ההורים בפגיה . ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, הודה לרינה ולחברות המועדון בחום והוסיף, "ההתגייסות שלכם למען ביה"ח יוצאת דופן ומרגשת את כולנו ". 
מיה צבן דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה סיכמה , "היריד היה מאורגן בצורה יוצאת מן הכלל. מאד התרגשתי לפגוש את נשות המועדון שהן למעשה כבר חלק ממשפחת פדה-פוריה, זכינו !" .