חדר צנתורים חדש, לזכר שושנה ברודר

משה ברודר , יהודי יקר מפורטוגל, הגיע לפני ראש השנה לטקס מרגש לחנוכת חדר צנתורים חדש ומשוכלל. ברודר תרם לבניית החדר שבמערך הקרדיווסקולארי של המרכז הרפואי פדה-פוריה, לזכרה של רעייתו , שושנה ברודר ז"ל .

משה ברודר, בנותיו רות ואווה, בני משפחה וקרובים נוספים, נציגי הנהלת המרכז הרפואי ועמותת ידידי ביה"ח, השתתפו ביום ראשון, 2.9.18 בטקס מרגש לחנוכת חדר צנתורים חדש ומשוכלל כחלק ממערך הלב במרכז הרפואי פדה-פוריה. חדר הצנתורים החדש הוקדש להנצחת זכרה של אשתו היקרה של משה, שושנה ז"ל אשר התגוררה בטבריה בצעירותה  ואהבה מאד את האזור.

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פתח ואמר, "אני מתרגש מהמעמד הזה ומכל המשתתפים שהגיעו במיוחד, אני מודה לאליעזר אמסלם שבזכותו היה לי הכבוד והעונג לפגוש את משה ורות. הכרתי אדם חם ואוהב ישראל, והבנתי  עד כמה אהב והוקיר את אשתו שושנה זכרה לברכה... למדנו על הקשר העמוק של המשפחה לטבריה ואנו נרגשים מהכבוד שהענקתם לנו, להנציח את זכרה של שושנה היקרה. אנו מודים לכם בשמנו ובשם המטופלים הרבים, אשר יכולים היום לקבל את הטיפול הטוב ביותר בחדר הצנתורים המשוכלל והחדשני, והכל תודות לכם!"

פרופ' עופר אמיר, מנהל מערך הלב, הוסיף, "חזרתי עכשיו מכנס קרדיולוגים באירופה, ואני יכול לבשר לכם שאנחנו מבצעים את אותן פעולות מתקדמות שמבצעים בבתי החולים הכי מתקדמים שם, כאן בחדר החדש ובמערך הלב שלנו. מדובר בחדר הצנתורים המשוכלל ביותר בישראל!"

ד"ר פביו קוזניץ, מנהל יחידת הצנתורים הוסיף " בזכותכם אנחנו מביאים את הפריפריה למרכז, מבתי החולים במרכז הארץ מגיעים לכאן כדי ללמוד ולהתרשם מהחדר החדש... אין דרך טובה יותר להנציח את זכרה של שושנה ואת הקשר יוצא הדופן והחיבור המיוחד שהיה בניכם, מאשר במחלקה הזו שבה כל יום מצילים חיי אדם".

משה ברודר ציין כשדמעות בעיניו, "אני נרגש להנציח את זכרה של אשתי האהובה.. שושנה בילתה את רוב שנותיה כשחיה בישראל, בעיר טבריה, בהמשך עברנו לפורטוגל שם חיינו יחד במשך 22 שנים, ועדיין השתדלנו שהביקורים בטבריה  יהיו תכופים ככל שניתן, בחגים, בחופשות הקיץ... שושנה עזבה אותנו מוקדם מדי ואנחנו מתגעגעים אליה כל יום וכל שעה..."