מתכוננים לכתה א'

המרכז הרפואי פדה-פוריה מציין עשר שנים של פעילות חגיגית עם ילדי העובדים העולים לכתה א'.

בחיוך רחב על פניהם הנרגשות הגיעו הילדים העולים לכתה א', יחד עם הוריהם, הנרגשים אף יותר, ביום חמישי  , 26.7.18 לאודיטוריום המרכז הרפואי פדה- פוריה למפגש חגיגי. זו שנה עשירית! של פעילות מיוחדת עם העובדים וילדיהם  אשר מתחילים את שנתם הראשונה בבית הספר.  תגל צרפתי, רכזת ההדרכה והרווחה במרכז הרפואי, אשר מארגנת את הפעילות ציינה כי  סה"כ ישנם השנה 75 ילדי עובדים העולים לכתה א'. תגל הוסיפה בהתרגשות, "זו שנה עשירית שאנחנו מארגנים פעילות ושי מיוחד לילדים, הילדים שאיתם התחלנו את המסורת לפני עשור , היום כבר בני 16 ... כל שנה אנחנו מוסיפים, מחדשים ומרחיבים את הפעילות. כך שכל שנה מצפה לילדים ולהוריהם הפתעה".

לאחר הפעלה בנושאי מדע – "מדען נולד"  נהנו הילדים מכיבוד שהוזמן במיוחד כדי
לפנק : פיצות, פירות וממתקים, לסיום הוענק לתלמידים הצעירים שי מתנת הנהלת המרכז הרפואי וועדי העובדים (רופאים, אחים ואחיות, מנהל ומשק ופרא-רפואי) : תווי שי  לרכישת הציוד הנדרש להתחלה מוצלחת של שנת הלימודים.

אליעד חיים בן ה6  מטבריה  סיפרה שהוא כבר מצפה לתחילת הלימודים, בביה"ס תחכמוני , "אני מחכה שהחופש יגמר כדי להגיע לכתה א' ולהתחיל ללמוד.." האמא, מור חיים, מגזברות המרכז הרפואי  סיפרה בחיוך שאליעד מתרגש וגם ההורים מתרגשים לא פחות...

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, ושaמעון סבח המנהל האדמיניסטרטיבי, ברכו את הילדים והוריהם ואחלו להם שנת לימודים מעשירה ומוצלחת.