ביקור ראש רשות התקשוב הממשלתי

יאיר פרנק , ראש רשות התקשוב הממשלתי, הגיע לביקור וסיור במרכז הרפואי פדה-פוריה.

ראש רשות התקשוב הממשלתי, יאיר פרנק ומוריה זיסוביץ' , מנהלת המערכות הרוחביות ברשות התקשוב הגיעו ביום רביעי, 11.7.18 לביקור וסיור במרכז הרפואי פדה-פוריה. הם נפגשו תחילה עם מנהל המרכז הרפואי ד"ר ארז און, דני זוהר מנהל מערכות מידע ונציגי הנהלה נוספים. ד"ר און הציג בפני האורחים את ההתפתחות המרשימה שעובר המרכז הרפואי פדה-פוריה בשנים האחרונות והוסיף, "המרכז הרפואי מוביל ומקדם מיזמים בתחום החדשנות, לאחרונה אף זכינו במקום שלישי בתחרות בנושא חדשנות בשירות המדינה עם פרויקט ייחודי – רפואה מרחוק. אין ספק שרפואה מרחוק תהיה מרכיב מאד משמעותי ברפואה בעתיד. זו פלטפורמה שאנחנו בונים  אותה של מטפל מול מטפל, אנחנו מפתחים את המודל מתוך מחשבה שיוכל לשמש גם בתי חולים נוספים"

בהמשך דני זוהר, הציג שורה ארוכה של מערכות ופרויקטים אותם מפתחים ומקדמים במחלקת מערכות מידע, "המוטו שלנו הוא כל הזמן לעמוד בחזית הפיתוח , יש לנו יכולת פיתוח ייחודית , ציוד חדיש ומאד מתקדם ורמה מקצועית מאד גבוהה".

ד"ר און ציין לסיכום, "המרכז הרפואי שלנו ממוקם בפריפריה, אבל אנחנו לא נותנים לעובדה הזו לעכב אותנו, אנחנו צריכים שתעזרו לנו לייצר את השינוי". 

יאיר פרנק סיכם ואמר, "התרשמנו מאד מהיקף הפעילות והעשייה המרשימה של המרכז הרפואי ומהתפיסה של ביה"ח כמי שפועל מתוך ראייה ניהולית, לשיתופי פעולה בכל התחומים. אנו נשמח להיות שותפים! אנחנו נסייע ונשמח להירתם בכל דבר שנוכל, יש כבר סנוניות ראשונות, החיבור לאתר האינטרנט הממשלתי (gov.il), התקנת מערכת סע"ר
ועוד. "