תרומת ביה"ס למחול למען מחלקת הילדים

הכנסות מופע המחול המיוחד של תלמידות ביה"ס למחול אניעם, נתרמו למען מחלקת הילדים במרכז הרפואי פדה- פוריה.

למעלה מ100 אורחים הגיעו ביום חמישי 21.6.18 לאולם המופעים בכפר נהר הירדן שם התקיים, זו שנה שנייה,  מופע מחול מיוחד של ביה"ס למחול אניעם. המופע לסיכום השנה אורגן כמופע תרומה למען מחלקת הילדים במרכז הרפואי פדה-פוריה. המופע המושקע כלל קטעי מחול קלאסיים ומודרניים בהשתתפות 19 תלמידות ביה"ס למחול אניעם וביה"ס למחול ראש פינה, בגילאים 6-18 .

מי שהובילה ביד רמה את האירוע ואת ההפקה המורכבת היתה  סבטלנה רבר, מנהלת ביה"ס למחול  אניעם, ומורה לבלט  בביה"ס  למחול בראש פינה. מי שהובילה ביד רמה את האירוע ואת ההפקה המורכבת היתה  סבטלנה רבר, מנהלת ביה"ס למחול  אניעם. סבטלנה פתחה ואמרה  " אני מודה לכם מכל הלב על שהסכמתם לשתף אותנו ולו בנגיעה בלבד, בעשייתכם החשובה מאין כמוה. לא רק שהשכלתם לראות בעיני רוחכם את הערך המוסף החינוכי החשוב כל כך, אלא ידעתם להתפעל ולהעריך את הכוונה והשלכותיה על דור העתיד שלנו;  תודה לכם על שאתם מאפשרים לי להעצים ולחזק את הביטחון העצמי של תלמידותיי ולהטמיע בהן את המסר שביכולתן להשפיע על העולם שסביבן ושהמסוגלות והכלים לכך , כמו גם האחריות - היא בידיים שלהן. תודה לכם על שהקדשתם את הזמן, אף על פי שאתם עסוקים מבוקר עד לילה בעבודת הקודש שאתם עושים למען כלל תושבי הצפון, בהצלת בריאותם וחייהם"

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, ברך והודה מעומק הלב לסבטלנה רבר, להורים ולתלמידות על השילוב המנצח של תרבות ותרומה לקהילה.  ועל המחויבות והמעורבות של מנהלת ביה"ס והתלמידות שהתגייסו זו שנה שנייה למען הילדים המאושפזים במרכז הרפואי  " סבטלנה בעבודתך עם התלמידות את מחנכת למנהיגות לצד שורה של ערכים שבזכותם נוכל ביחד ליצור כאן חברה ערכית, מקדמת, מעורבת וטובה יותר.
אני שמח לבשר שבשנה האחרונה שמנו דגש מיוחד על חיזוק שרותי הרפואה לילדים במרכז הרפואי פדה-פוריה. פתחנו שירות חדש של כירורגיה ילדים, שיינתן על ידי טובי הרופאים בישראל, הודות לשיתוף פעולה עם המחלקה לכירורגיית ילדים במרכז הרפואי רמב"ם, בניהולו של ד"ר רן שטיינברג. פתחנו יחידה חדשה למחלות ריאה לילדים שתיתן מענה לילדים מהאזור עם מחלות ריאה, באבחנה, בבדיקות מתקדמות, בטיפול ובמעקב. השירותים נוספים שהקמנו השנה : מרפאה לראומטולוגיה לילדים, מרפאה לאנדוקרינולוגיה ומחלות מטבוליות, מרפאה גנטית, מרפאה להפרעות אכילה בשיתוף עם המרכז הרפואי שיבא, ומרפאה למעקב פגים. בנוסף, נבנו חדרים מרהיבים המותאמים לילדים, במרפאת העיניים לילדים, בחדר ההמתנה לפני  הניתוח, ובקרוב גם במרפאת השיניים לילדים. נוספו פינות משחקים לפעוטות , במחלקת ילדים ובמיון ילדים. אנו מודים לכם ולקהילה כולה שמתגייסת יחד איתנו במטרה להוסיף שרותים רפואיים לילדים ולשפר את החוויה של הילדים בעת קבלת הטיפול הרפואי".
 
מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה סיכמה, "המופע היה מושקע, מקצועי ומרגש מאד. תודה לסבטלנה, לתלמידות ולהורים על ההשקעה הרבה, ותודה מיוחדת ליובל חלמיש ולהנהלת כפר נהר הירדן, שנענו בשמחה לבקשתנו  וכך זכינו גם השנה, לקיים את המופע באולם המופעים בכפר היפהפה " .