רוקדות למען הילדים

רקדניות ביה"ס לבלט אניעם, יקיימו גם השנה מופע מחול מרהיב שהכנסותיו יתרמו למען מחלקת הילדים במרכז הרפואי פדה- פוריה.

בעקבות ההצלחה של מופע ההתרמה בקיץ שעבר החליטה סבטלנה רבר, מנהלת ביה"ס לבלט אניעם, להמשיך עם המסורת המוצלחת ולקיים מופע חגיגי שהכנסותיו  יועברו למען הילדים המטופלים במחלקת הילדים של המרכז הרפואי פדה- פוריה.

מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, "המופע בשנה שעברה היה מרהיב, הכישרון והיכולת של הרקדניות הצעירות לצד הנכונות שלהן  להתנדב ולתרום מופע למען הילדים, זה שילוב שממיס את הלב.  אני בטוחה שגם השנה הקהילה תתגייס ותגיע למופע שיתקיים בכפר נהר הירדן . אני מבקשת להודות שוב להנהלת כפר נהר הירדן, שנענתה גם השנה לבקשתנו  ואפשרה  לקיים את המופע באולם המופעים בכפר" . 

החזרות האינטנסיביות למופע שיכלול  מגוון קטעי בלט קלאסי, כולל קטעים מתוך "היפהפיה הנרדמת" . תלבושות מיוחדות נתפרות בחו"ל במיוחד עבור המופע. " למופע התרמה שנעשה על ידי ילדים יש ערך חינוכי מאוד חשוב, שנותן לכל תלמידה שתי מתנות יקרות ערך: ההעצמה של התלמיד, שבאמצעות  האמנות שלו הוא, עוד בהיותו ילד, מסוגל להשפיע על העולם שסביבו .השנייה היא העצמת הקבוצה והקניית תחושה של ערך ושוויון לכל תלמיד בקבוצה, שכן רק כקבוצה אנו מסוגלים להרים כזה פרויקט וממש להשפיע...חשוב לי מאוד שמעשים כאלה  יבנו את הדימוי העצמי של תלמידותיי ולא גביעים ומדליות" אמרה סבטלנה והיא מוסיפה,  " אני רוצה להודות למרכז הרפואי, על ההזדמנות יקרת הערך שהעניקו לנו שמזכה אותנו במתנות שאפילו אי אפשר להעריך. אני והתלמידות מלאות התרגשות ומצפות לערב הגדול" 

המופע יתקיים ביום חמישי, 21.6.18 , בשעה 18:00 , כרטיסים בעלות של 60 ₪,  ניתן לרכוש דרך ביה"ס למחול אניעם (0549250409) או באמצעות עמותת ידידי ביה"ח פוריה, ( 04-6652356, 0532752155) .