ביקור בני הזוג אלכלל

שבע שנים לאחר שהשתתפו בטקס החגיגי לחנוכת מבנה המיון (מחלקה לרפואה דחופה) אשר נבנה הודות לתרומתם הנדיבה בסך 1.2 מליון דולר. הגיעו התורמים יצחק ולוסי אלכלל , ממקסיקו , לביקור במרכז הרפואי פדה-פוריה וסירו במבנה המיון.

ביוני 2011 היו בני הזוג יצחק ולוסי אלכלל , אורחי הכבוד בטקס החגיגי לחנוכת המבנה החדש והמשוכלל של המיון. המבנה החדש אף נקרא על שם המשפחה הודות לתרומה הנכבדה של 1.2 מיליון דולר, אשר הוענקה באמצעות קרן היסוד .

שבע שנים מאז נחנך המבנה ביוני 2011 , הגיעו בני הזוג, לביקור בארץ ובמרכז הרפואי פדה-פוריה. בני הזוג אשר לאורך השנים התענינו ושמרו על קשר חם עם המרכז הרפואי,  נפגשו עם ד"ר מאיר רוח, עוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי, וד"ר הגר מזרחי, סגנית מנהל המרכז הרפואי וסיירו במבנה המיון אשר כולל בקומת הקרקע גם בית חולים לשעת חירום, המשתרע על  3,400 מ"ר המיועדים לקליטה של 160  מיטות אשפוז בחירום.

יצחק אלכלל התרשם מאד מההתפתחות הרבה של המרכז הרפואי בשנים האחרונות וציין בתום הביקור, "זה מאד מרשים, אתם עושים עבודה יוצאת מן הכלל. בכל פעם שאני מגיע אני רואה את ההתפתחות וההתקדמות וזה ממלא אותי ברגשות גאווה ".