תרומת בי"ס רעות למען המכון האונקולוגי

כמדי שנה, הגיעו נציגי מועצת התלמידים והנהלת בי"ס היסודי רעות בטבריה, למסור את כספי התרומה שגויסו ביריד שבועות, למען מטופלי המכון האונקולוגי במרכז הרפואי פדה, פוריה.

מזה חמש שנים, מתגייסת קהילת בי"ס רעות בטבריה, להפקת יריד שבועות ססגוני  שהכנסותיו הן תרומה  למען המטופלים חולי סרטן שבמכון האונקולוגי במרכז הרפואי פדה- פוריה. ביום ראשון  3.6.18   הגיעו סגנית המנהל, כוכבה אחיטוב ונציגי התלמידים למכון האונקולוגי להעניק  לד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי ולד"ר סוהיל נסראללה, מנהל המכון האונקולוגי,  את הכנסות היריד שהתקיים סמוך לחג שבועות. התלמידים העניקו צ'ק תרומה מרשים  בסך 10,000 ₪ .

כוכבה אחיטוב, ברכה את צוות המרכז הרפואי ואמרה, "ההתגייסות שלנו היא מכל הלב, כל התלמידים, דרך ההנהלה, צוות המורים וההורים . במהלך השנה גם אנחנו נתרמים מהפעילות והעשייה המשותפת , הנתינה היא הדדית והקשר בין ביה"ס לצוות המרכז הרפואי רק הולך ומעמיק". 

התלמידות עמית אברג'ל ואליען אביטבול, סיפרו על פרויקט שיזמה קבוצת תלמידים בעקבות הביקורים במרכז הרפואי, לפיתוח דגם ראשוני אשר הוצג בתחרות החדשנות של משרד החינוך.  כיסא גלגלים מאובזר ועליו אביזרים כמו , מאוורר, פנס, לחצן מצוקה, קולר למים קרים ועוד, במטרה לשפר ולסייע למטופל הנזקק לכיסא גלגלים.

ד"ר ארז און, הודה לתלמידים ולהנהלת ביה"ס רעות ואמר, " הפעילות החינוכית שלכם מעוררת השראה,  ביה"ס מעניק לתלמידיו ערכי יסוד שהם כל כך משמעותיים לעיצוב האישיות ולעיצוב פני החברה בישראל בכלל. ערכי מפתח כמו: מעורבות חברתית, חמלה, אהבה לזולת ונתינה. אני נרגש בכל פעם מחדש לראות את רוח הנתינה שלכם הסוחפת איתה את הקהילה כולה.  נמשיך לפעול יחד כדי לשפר ולהשתפר, למען המטופלים". 

ד"ר סוהיל  הודה לתלמידים  בהתרגשות ואמר "מאד מרגש אותנו הרצון של התלמידים לסייע ולתרום.  אנו נעשה שימוש בתרומה החשובה הזו לרווחתם של המטופלים שלנו במכון האונקולוגי". 

מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה סיכמה ואמרה, "אני מגיעה ליריד מדי שנה ומתרגשת בכל פעם מחדש למול ההתגייסות של הילדים וכל המשפחה איתם, הורים, סבים וסבתות , כל צוות ביה"ס, ועד ההורים וההנהלה.  החיבור הזה נטוע עמוק בלב כולנו".