המרכז הרפואי פדה פוריה ביריד בריאות למשפחה

הצלחה גדולה ליריד הבריאות למשפחה השלישי אותו ארגנו צוות המרכז הרפואי פדה- פוריה בשיתוף עם קניון ביג פוריה.

רבים מתושבי טבריה והאזור הגיעו ביום שלישי  15.5.18  ליריד לבריאות המשפחה, אותו יזמו במרכז הרפואי פדה- פוריה, בשיתוף פעולה עם קניון ביג פוריה והאגודה למלחמה בסרטן. עובדי המרכז הרפואי הפעילו דוכנים ועמדות מידע וייעוץ, ללא עלות,  במגוון נושאי בריאות: בדיקות דם לאיזון סוכר בדם וייעוץ בנושא סוכרת, 
מדידת לחץ דם, הדרכת החייאה למבוגרים ולפעוטות , ייעוץ תזונה נכונה,  ריפוי בעיסוק, הדרכה בנושא היגיינת הפה , ייעוץ מוקד סגולה לאזרחים ותיקים, מועדון היולדות בייבי סטארט, ייעוץ מרפאה בריאטרית  ודוכן אדי .

ד"ר מאיר רוח, עוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי והלן מלכה-זאבי מנהלת הסיעוד, השתתפו ביריד וסיירו בעמדות השונות , "יריד הבריאות למשפחה הוא יוזמה חשובה שמחברת את הקשר החם של צוות המרכז הרפואי עם הקהילה באזור, לנושאים של קידום בריאות והגברת המודעות של הציבור במטרה לקדם אורח חיים נכון ולמנוע תחלואה ".  
 
יוסף אסייג  , תושב טבריה שהשתתף בפעילויות השונות אמר, "יישר כח וכל הכבוד לבי"ח פוריה, אני מגיע כל שנה ליריד, הצוות פה מראה אכפתיות ודאגה לנו ולבריאות שלנו. השנה הגעתי במיוחד כדי לחתום על כרטיס אדי לתרומת איברים, כי מדובר בהצלת חיים", שרה בז'ינסקי תושבת שרונה, לשעבר מפקחת אפידמיולוגית במרכז הרפואי אמרה, "לא ידעתי על היריד, הופתעתי ושמחתי לראות את הדוכנים ואפילו ניגשתי לעשות בדיקת לחץ דם. זה שרות מצוין לתושבי האזור".

מיה צבן, הממונה על קשרי קהילה במרכז הרפואי סיכמה, "משנה לשנה יריד הבריאות שלנו צובר יותר ויותר הצלחה ומשתתפים. תושבי האזור כבר זוכרים ומגיעים וזו המטרה שלנו.  אנו רואים חשיבות עצומה לפעילויות כאלה, בהן אנו יוצאים אל הקהילה כדי להעלות את המודעות ולסייע לתושבים לשמור על בריאותם. חשוב לי להודות לשותפים היקרים שלנו,  דקל חן, מנכ"ל קניון ביג פוריה ודליה סלוצקי מהאגודה למלחמה בסרטן.