העמקת שתוף הפעולה בין המרכז הרפואי פדה-פוריה למכללת עמק יזרעאל

הנהלת המרכז הרפואי פדה –פוריה וצוות מכון המחקר נפגשו עם הנהלת מכללת עמק יזרעאל וסיכמו על העמקת שתוף פעולה במגוון תחומים.

ד"ר ארז און, וחברי הנהלת המרכז הרפואי פדה-פוריה יחד עם צוות מכון המחקר ביקרו ביום רביעי 2.5.18 במכללת עמק יזרעאל ונפגשו עם נשיא המכללה, פרופ' יצחק הרפז, מנכ"ל המכללה עופר בוזו ואנשי צוות נוספים.
בפתח הביקור הציג פרופ' הרפז את המכללה וציין, "הבידול שלנו הוא בתחום הבריאות, יש לנו בי"ס לסיעוד ומרכז סימולציה מתקדם ומשוכלל שהוא היחיד מסוגו בארץ בתחום
הסיעוד ".

מנכ"ל המכללה, עופר בוזו, ציין כי במכללת עמק יזרעאל השנה 4,126 סטודנטים והיא הגדולה ביותר בצפון ושניה בגודלה בארץ. המנכ"ל הוסיף כי הכוונה של המכללה היא למקד את התכנון והמשאבים בפתוח מסלולים שנושקים לתחומי הבריאות, ניהול מעבדה רפואית, פסיכולוגיה רפואית, ועוד. "יש ערך רב מאד להכרות וחשיבות גדולה לשיתופי הפעולה, המטרה של המפגש היום היא למצוא ממשקים לשיתופי פעולה בתחומי האקדמיה, מחקר, וכל נושא שיחזק אתכם ואותנו". 

נציגי ההנהלות סיכמו על העמקת שתוף הפעולה בין שני המוסדות במגוון תחומים .
 ד"ר און, סיכם ואמר  "נחשפנו היום לנושאים שלא הכרנו , אין ספק שהתרשמנו מאד יש כאן כר פורה לשיתופי פעולה. מרכז רפואי ששם דגש על התחום האקדמי הוא מרכז רפואי טוב יותר, זה משפר את רמת הרפואה ודוחף את הצוות למצוינות. מעבר לכך אנו פועלים לקדם גם את תחום המחקר במרכז הרפואי ויכולים להציע  שדה קליני מחקרי בהרבה תחומים".

עו"ד הלן מלכה זאבי, מנהלת הסיעוד הוסיפה, "אנחנו מחפשים חיבור ושתוף פעולה עם גופים אקדמיים, חשוב לנו לשתף פעולה בשורה של נושאים למחקר בסיעוד, החל משיפור חווית המטופל דרך תפקידים חדשים שנפתחו לאחיות, עוזרי רופא ועוד".