מפגש מסכם עם הסטודנטים לרפואה

ד"ר ארז און ופרופ' משה בן עמי, קיימו מפגש מסכם עם הסטודנטים של הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן, בגליל. מדובר במפגש מסכם עם קבוצת הסטודנטים שסיימו סבבים קליניים במחלקות המרכז הרפואי פדה-פוריה , כעת הסטודנטים ממשיכים לשנת הסטאז'.

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה , ד"ר ארז און ופרופ' משה בן עמי, המשנה לדיקאן לחינוך רפואי בפקולטה לרפואה בגליל, נפגשו ביום חמישי  3.5.18 עם הסטודנטים של הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן, בגליל. מדובר במפגש מסכם עם קבוצת  הסטודנטים שסיימו סבבים קליניים במחלקות המרכז הרפואי(חלקם במשך שנתיים, חלקם פרק זמן ארוך יותר )  כעת הסטודנטים ממשיכים לשנת הסטאז'.

ד"ר און סיכם את המפגש בו שיתפו הסטודנטים עם הארות והערות שלהם מהתקופה וההתנסות במחלקות השונות  ואמר, "היום אתם פורשים כנפיים וממשיכים לשלב הסטאז', בשם המרכז הרפואי פדה-פוריה אני מבקש להודות לכם , השהות שלכם פה משפרת  ומחזקת אותנו. חשוב לי  לשמוע משוב שלכם על התקופה שלמדתם כאן כדי להמשיך ולשפר את ההכשרה הקלינית שאנחנו נותנים לסטודנטים  ולהפוך אתכם לרופאים טובים יותר. ומעבר לכך, המסר שלי הוא פשוט, אתם העתיד שלנו! אנחנו שואפים לכך שהסטודנטים של הפקולטה לרפואה בגליל יחזרו אלינו להתמחות ויצטרפו לצוות הרפואי שלנו , לשיפור איכות שרותי הרפואה,  ולקידום הרפואה בצפון" .

ופרופ' בן עמי הוסיף ,  ״ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלנו. ההוראה הקלינית במרבית המחלקות הינה ברמה גבוהה. אנחנו מתייחסים למשובי הסטודנטים ונעשות פעולות לטיוב ההוראה באופן רציף. יש לציין כי המשוב מבתי החולים על בוגרי הפקולטה שלנו מצוין ״.

יונתן רותם, אחד הסטודנטים אמר, "אנחנו מודים לכם על התחושה העוטפת ומחבקת שקיבלנו פה. השקעתם בנו הרבה ואנחנו מאד מעריכים את זה"

אלה חריש הוסיפה בשם הקבוצה, " לסיכומן של שנתיים, אנו מודים על התקופה המלמדת והחווייתית הזו בבית החולים, על ההזדמנויות שניתנו לנו לאורך הדרך והקשרים שנוצרו. חשוב לציין שלא הייתה בעיה אחת שנתקלנו בה לאורך הדרך ולא זכינו למענה. חמישה  עוזרי רופא מהקבוצה שלנו היו במחלקות הפנימיות, מלר"ד, נשים וילדים ונהנו מההזדמנות להיות חלק מצוות המרכז הרפואי ולהיחשף לעבודה במחלקה ואנו ממליצים בחום גם לסטודנטים הבאים להשתלב כעוזרי רופא".