המרכז הרפואי פדה פוריה בשנת פעילות שלישית ביבנאל

המרכז הרפואי פדה פוריה יוצא אל הקהילה. שנת הפעילות השלישית של צוות המרכז הרפואי עם הגמלאים של מועדון "ביתנו" ביבניאל, נפתחה במפגש חגיגי בביה"ח.

ביום שני, 12.10.15, התקיים במרכז הרפואי פדה, פוריה מפגש חגיגי לציון פתיחת שנת הפעילות השלישית עם גמלאי מועדון "ביתנו" ביבנאל. כ 40 גמלאים, ובראשם תמר ביידץ האחראית על מועדון הגמלאים ומיכל שרון רכזת המועדון , הגיעו למפגש החגיגי.

בחלקו הראשון התקיים מפגש מיוחד של הגמלאים עם קבוצה ממתנדבי המרכז הרפואי. מרסל זרע, מתנדב במרכז הרפואי, תושב יבנאל סיפר, "יש לנו קשר מיוחד עם ביה"ח, אנחנו ממש חלק מהצוות ". מזל בן שלום , המתנדבת מזה 12 שנים הוסיפה, "אמא שלי היתה מתנדבת בביה"ח, אני רציתי לשמר את הזיכרון שלה ולהמשיך בדרכה".

בהמשך נפגשו האורחים עם ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי שאמר, " רציתי להודות לכם ולברך על הפרויקט המיוחד הזה, אשר מאפשר לנו קשר חשוב עם הקהילה ביבנאל. אני מאמין שזהו אחד התפקידים המרכזיים שלנו, לצאת לקהילה ולתרום במה שאנחנו יכולים לקידום בריאות והגברת המודעות. אנחנו לרשותכם, אנחנו פה בשבילכם". בחלקו האחרון של המפגש שמעו האורחים הרצאה של יעל סגל בשן , עו"ס ורכזת יחידת סגולה בנושאי זכויות האזרחים הותיקים והשירותים שמציע מוקד הפניות לאזרח הוותיק.

תמר ביידץ הודתה לצוות המרכז הרפואי למרצים ולמיה צבן, דוברת המרכז הרפואי אשר מרכזת את הפרויקט ואמרה, "הקשר עם המרכז הרפואי פדה פוריה מאד חשוב לנו, בהרצאות יש אווירה טובה ואנחנו מקבלים תחושה שתמיד יש לנו כתובת ולמי לפנות"