שירה תרמה את מתנות יום ההולדת לחדר המתנות

שירה אלרט בת ה7 מקצרין חגגה בשבוע שעבר יום הולדת. הוריה שראו את הכתבה על פתיחת ארון המתנות במחלקת ילדים במרכז הרפואי פדה פוריה הציעו לה לתרום את המתנות ולשמח את הילדים החולים.

ביום שני, 27.7.15 הגיעה ליאת אלרט מקצרין יחד עם שלושת ילדיה למחלקת ילדים במרכז הרפואי פדה פוריה. ליאת סיפרה בחיוך שבשבוע שעבר בתה שירה חגגה יום הולדת 7. לאחר המסיבה, ליאתשקראה לאחרונה את הכתבה על פתיחת ארון מתנות לילדים במחלקת ילדים שבמרכז הרפואי פדה, פוריה ומאד התרגשה מהיוזמה המיוחדת, הציעה לשירה ולאחותה הקטנה, אלה (4.5) לתרום חלק מהמתנות לטובת ארון המתנות.

"ראינו את הכתבה ומאד אהבנו את היוזמה. מאחר ולבנות יש כל כך הרבה צעצועים ומשחקים חשבנו שזה יהיה יפה אם הם יסכימו לחלוקאת המתנות שלהם עם הילדים החולים. בהתחלה שירה ביקשה זמן לחשוב על זה, אח"כ היא באה אלי ואמרה שהיא רוצה לבוא ולשמח את הילדים"

ליאת והבנות הגיעו למחלקת ילדים עמוסות שקיות ובהן משחקים רבים ומתנות, הבנות הוציאו את המתנות אחת, אחת וסדרו אותן בארון המתנות החדש. דקות ספורות לאחר מכן הגיע ואליד המאושפז במחלקה, הוריו סיפרו שבדיוק היום הוא חוגג יום הולדת 4 , ואליד ניגש לארון ובהתרגשות רבהבחר לעצמו מתנה.

קרן מנדל ראש צוות, במחלקת ילדים, הודתה בחום לליאת ולבנותיה, שירה ואלה ואמרה, "עשיתן היום מעשה מקסים עם הרבה אהבה. תודה מקרב לב"

חדר המתנות במרכז הרפואי פדה פוריה נפתח בחודש יוני .הפרויקט הייחודי אותו מפיצה מירב הולנדר החל בביה"ח שניידר. המטרה היא להזמין כל ילד אשר מגיע לאשפוז במחלקת ילדים לבחור לו מתנה שתשמח אותו. את הפרויקט מובילות תמי בן דוד,אשת ראש העיר טבריה ופופו בטאן אשר הבטיחו להשיג זרם קבוע של מתנות כך שהארון המיוחד בכניסה למחלקת ילדים יהיה תמיד גדוש במתנות.