חדר פנאי טיפולי במחלקה הגריאטרית

נפתח חדר פנאי טיפולי חדש, במחלקה הגריאטרית במרכז הרפואי פדה פוריה. החדר מכיל מתקנים ואבזרי עזר לשיפור התפקוד של הקשישים המטופלים . הציוד פותח ע"י עמותת מילבת ונרכש בסיוע קרן קסירר.

ביום חמישי6.11.14 נחנך חדר פנאי טיפולי חדש במחלקה הגריאטרית שבמרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה פוריה. הודות לקשר שנוצר עם עמותת מילבת, נתרמו למחלקה הגריאטרית אביזרי עזר ומשחקים מיוחדים כמו , אופנים אינטראקטיביות, אורגנו מדיה, כדורסל שולחני ועוד, המיועדים לסיוע ולשדרוג הטיפול למטופלי המחלקה .

מילבת היא עמותה ללא מטרות רווח, המתמחה מזה 30 שנה בשיפור רמת תפקודם של בעלי מוגבלויות ושל קשישים באמצעות אבזרי עזר וסביבה מותאמת. העמותה אף דואגת על פי פניות מהשטח לפתח אבזרים וציוד נחוץ.

בטקס השתתפו נציגי עמותת מילבת ובראשם נחמן פלוטניצקי, המנכ"ל, " קרן קסירר הביעו נכונות לתרום כסף לציוד לחדר פעילות ופנאי ואנחנו בחרנו לפתוח חדר כזה בבי"ח בפריפריה ולכן התקבלה ההחלטה לבחור במחלקה הגריאטרית של המרכז הרפואי פוריה. אנחנו הוספנו והגדלנו קצת את התרומה של הקרן והבאנו לחדר הזה ציוד מיוחד שפיתחנו בעמותה, לסיוע בתהליך השיקום של הקשישים"

ד"ר אמיתי אוברמן מנהל המחלקה הגריאטרית אמר, "התרומה שלכם היא לא רק לשיפור רווחת המטופלים ופעילות הפנאי שלהם, היא מראה את האמון שלכם בנו, שיש לנו את היכולת לטפל בצורה מקצועית ואופטימאלית בקשישים. השאיפה שלנו היא שהחדר הזה יהיה שוקק מפעילות"

רוני צוק סער, מנהלת שירות ריפוי בעיסוק אשר היתה בקשר עם עמותת מילבת אמרה בהתרגשות, "החדר הזה ייתן המון משמעות לטיפול שלנו וישדרג משמעותית את הטיפול עבור המטופלים. זה חדר שמלא באפשרויות עבורנו כמרפאים בעיסוק"

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה פוריה, סיכם והודה לנציגי מילבת "זהו חדר מדהים אשר ישפר את תהליך השיקום של המטופלים במחלקה לשיקום גריאטרי וייתן להם אתגרים חדשים, אני בטוח שהתרגול שיתנסו בו כאן ישפיע עליהם גם אחרי שיעזבו את המחלקה. אני מברך ומודה על הקשר החם עם מילבת ומאחל שהשותפות המיוחדת הזו תמשיך ותשגשג"